ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

HMF testuje wielokomórkową sieć LTE dla służb bezpieczeństwa publicznego na Węgrzech
20.07.2021r. 10:00

wwww.cire.pl
Pomyślna próba terenowa na Węgrzech: firma Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przetestowała na zlecenie Pro-M, operatora węgierskiej sieci bezpieczeństwa publicznego, wielokomórkową sieć LTE do zastosowań o znaczeniu krytycznym w praktyce.

Centralny system testowy LTE 700 MHz zbudowano w centrum Budapesztu i składał się z rdzenia LTE, serwera użytkowego MCx (MCS) oraz dwóch dyspozytorów SmartOne. Dodatkowo w kolejnych trzech lokalizacjach zainstalowano zespół pasma podstawowego (BBU) oraz Remote Radio Unit (RRU). Testerzy korzystali z zaawansowanych radiotelefonów multimodowych Hytera PTC760, urządzeń PoC typu PNC550 oraz Bodycams VM780.

Podczas trwających kilka tygodni prób z udziałem firmy Pro-M skupiono się przede wszystkim na testach pod kątem działania. Pro-M postrzega obecnie LTE jako następcę obecnej sieci TETRA. Dodatkowo zespół HMF przeprowadził także próbę terenową w celu dokładnego przeanalizowania jakości obszaru łączności radiowej, wydajności sieci i jej łącznej mocy. "Zgodnie z naszymi oczekiwaniami wszystko zadziałało tak, jak należy i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników tych testów", podsumowuje całą akcję inżynier ds. systemów Mario Fenz.

Profesjonalna infrastruktura szerokopasmowa HMF

Profesjonalne rozwiązania systemowe LTE firmy HMF oferują usługi szerokopasmowe do przesyłu mowy, filmów i danych w obszarach zastosowań krytycznych. W nowo otwartym HMF Innovation Lab w Bad Münder goście mogą odkryć szerokie spektrum możliwości oraz najnowszą technologię 5G. Nasi eksperci ds. rozwiązań szerokopasmowych razem z Państwem będą chętnie kroczyć w stronę przyszłości. W HMF Innovation Lab powstają innowacyjne rozwiązania komunikacyjne jutra, indywidualnie dostosowane pod kątem określonych wymagań rynkowych.

Kilka słów o firmie Hytera Mobilfunk GmbH

Od ponad 40 lat firma Hytera Mobilfunk GmbH z siedzibą w Bad Münder w Niemczech opracowuje i wdraża odpowiednio dostosowane rozwiązania komunikacyjne do zastosowań o znaczeniu krytycznym w obszarze profesjonalnej komunikacji radiowej. HMF to uznany specjalista ds. takich technologii, jak TETRA, LTE/5G oraz DMR. Dostarcza między innymi wysoce dostępne i bezpieczne rozwiązania w zakresie komunikacji radiowej do firm przemysłowych, zaopatrzeniowych i transportowych, a także przedsiębiorstw z sektora ropy naftowej i gazu. Misją firmy HMF jest bycie kompleksowym dostawcą rozwiązań oraz pełna obsługa projektów, od opracowania, przez planowanie aż po realizację. Zakres działalności obejmuje jednak także usługi i infrastrukturę sieciową.

źródło: radiotech.pl
Ciekawe opinie aktualnie komentowane na CIRE

Offshore - będzie nowy podmiot

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Instytut PEcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE