ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Transition Technologies otwiera kolejny, nowy odział w Białymstoku
15.04.2008r. 16:18

Biuro (Software Solution Center Białystok) powstaje na potrzeby realizacji nowych projektów. Jednym z głównych pól jego działalności będzie testowanie oprogramowania.

Firma Transition Technologies, wspólnie ze swoim amerykańskim partnerem biznesowym PTC (Parametric Technology Corporation) - światowym liderem w dziedzinie dostaw wyspecjalizowanego oprogramowania do projektowania i zarządzania produktami, będzie w nowo otwartym Centrum wykonywała testy oprogramowanie z zakresu aplikacji systemów PLM - Product Lifecycle Management (szczególnie produkt Windchill PTC customizowany na potrzeby klientów europejskich). Centrum będzie dostarczało również usługi programistyczne oraz wsparcia technicznego (instalacja, konfiguracja, upgrade, migracja, produkcja). Odbiorcami końcowymi będą głównie firmy z Europy Zachodniej, z możliwością rozszerzenia usług na cały świat.

Transition Technologies znajduje się w końcowej fazie budowania zespołu. Poszukiwane są osoby na stanowisko Menedżera/Kierownika Oddziału oraz testerzy oprogramowania. Wybrani kandydaci przejdą rozbudowany proces szkoleń, przygotowujący do pracy w międzynarodowych zespołach projektowych.

Osoby zainteresowane pracą w nowym oddziale firmy Transition Technologies mogą zapoznać się z ofertami zatrudnienia na http://www.tt.com.pl w dziale „Kariera”.

Powstający oddział w Białymstoku będzie już piątym biurem Transition Technologies w Polsce, obok Warszawy, Łodzi, Wrocławia oraz Ostrowa Wielkopolskiego. Poza granicami kraju istnieją dodatkowo: spółka zależna w USA oraz biuro handlowe w Niemczech.

Otwarcie nowego biura w Białymstoku odbędzie się na początku maja 2008 r. przy ul. Lipowej 19/21.
Transition Technologies

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: zyczliwy 15.05.2008r. 17:44
Jesli ktos szuka informacji polecam komentarze http://dom.gazeta.pl/nieruchomosci/1,73506,5071210.html
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE