ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

USTAWA - PRAWO ENERGETYCZNE

USTAWA - Prawo EnergetyczneDodaj nowy Komentarze ( 229 )

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: Paweł 29.12.2007r. 07:22
kupiłem dzialkę budowlaną,ma powstać odiedle, stoją już 4 domy, elektrownia nie chce doprowadzić prądu, wytyczyła tylko 1 drogę prowadzącę przez inne działki, właściciele działek nie zgadzają się na słupy,elektrowni umywa ręce, co robić?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: rklew 29.12.2007r. 12:51
na jakim napięciu się chce pan zasilać i czy dowiedział się pan z jakiego względu zakład energetyczny( nie elektrownia) bądź ewentualny dostawca wytyczył tylko tą trasę? Jeśli nie ma możliwości aby ewentualne podłączenie do sieci elektroenergetycznej było jedynie tą trasą jaką wytyczył zakład energetyczny to proponowałbym zapoznać się z ewentualną trasą linii na innym napięciu( najprawdopodobniej chce Pan na niskim napięciu dostać zasilanie co jest o tyle ekonomiczne na krótki czas eksploatacji a nieekonomiczne ze względu na długą eksploatację). Ponadto należy brać również pod uwagę rozwiązanie takie, że na niskim napięciu są ograniczenia odległościowe. Zasilanie od stacji SN/nn na niskim napięciu jest warte rozpatrzenia jedynie jeśli mamy do czynienia z niedużymi odległościami od owej stacji( orientacyjnie dla linii napowietrznych okołol 1 do 2 km, dla linii kabblowych te odległości są zazwyczaj mniejsze).
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE