ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

USTAWA - PRAWO ENERGETYCZNE

USTAWA - Prawo EnergetyczneDodaj nowy Komentarze ( 229 )

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Józek 22.06.2010r. 13:03
Mam wielki problem, który oparł się obecnie w sądzie. Właściciel budynku (byłego służbowego) w którym znajduję się lokal użytkowy, wynajmowany sklep oraz 3 mieszkania lokatorskie wyliczając opłaty za ogrzewanie nie wprowadził regulaminu rozliczeń za c.o. lecz koszty zużycia opały wylicz całość poniesionych kosztów dzieląc przez zajmowany metraż.Uważam, że jest to niesprawiedliwe gdyż dla zaoszczędzenia kosztów zakręcam całkowicie ogrzewanie w dwóch pokojach bo i tak jest tam zimno . n2 pokoje, kuchnia i łazienka stanowią poddasze. Na skosach jest przybita boazeria do tzw. łat, gdzie nie ma żadnego ocieplenia, co powoduje nawet odczuwalny wiatr i jest zimno. Prosiłem właściciela o zainstalowanie liczników poboru ciepła lecz on się nie zgodził informując, że nie ma możliwości, nie podając powodów. Domyślam się, że problemem jest zainstalowanie różnorakich rodzajów grzejników (żeliwne, blaszane, etażowe - takie są u mnie w mieszkaniu).Obecnie z żoną jesteśmy emerytami, oraz córka - rencistka , wszyscy ze znacznym stopniem niesprawności. Nie stać nas jest płacić całorocznie za samo ogrzewanie kwoty 857 zł.Właściciel wykazuje arogancje, mówiąc, jak się nie podoba proszę opuścić lokal. Chciałem zamienić na mniejszy, który wskazałem lecz nie uzyskałem na to zgody. Ten mniejszy lokal został sprzedany w drodze przetargu. Nie wiem już co mam zrobić. Rodzina jest już u kresu wytrzymałości. Bardzo proszę o pomoc. Serdecznie pozdrawiam.
Posiadam adres e-meilowy.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE