ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CIRE.PL JAKO STRONA STARTOWA

CIRE.pl jako strona startowa
15.02.2016r. 11:32

Poniżej opisano sposoby ustawienia CIRE.pl jako strony startowej w najpopularniejszych przeglądarkach.

Firefox

W przeglądarce Mozilla Firefox stronę CIRE.pl jako startową możemy ustawić na dwa sposoby:

Sposób pierwszy:
W pasku adresu przeglądarki Mozilla Firefox wpisujemy www.cire.pl, zatwierdzamy klawiszem enter, po wczytaniu się strony głównej portalu CIRE klikamy i przytrzymujemy lewy klawisz myszy na kuli ziemskiej na lewo od adresu (zaznaczony na poniższym obrazku kolorem czerwonym), następnie przeciągamy kursor na ikonę strony startowej (domku) i puszczamy klawisz myszy.

a

Sposób drugi:
Z menu przeglądarki Mozilla Firefox wybieramy kolejno "Narzędzia" > "Opcje". W otwartym oknie (poniższy obrazek) w polu "Po uruchomieniu programu Firefox" wybieramy "wyświetl stronę startową" i wpisujemy w polu "strona startowa" https://www.cire.pl.

Firefox - ustawienia CIRE.pl jako strony startowej (513x438)

Opera

Aby ustawić CIRE.pl jako stronę startową w przeglądarce Opera z menu przeglądarki Opera wybieramy "Narzędzia", potem sekcję "Podstawowe" gdzie odnajdujemy pole "Otwórz wybraną stronę lub zestaw stron". Po wskazaniu podlinkowanego tekstu "Wybierz strony" można wpisać adres https://www.cire.pl

Opera - ustawienia CIRE.pl jako strony startowej

Google Chrome

Aby ustawić CIRE.pl jako stronę startową w przeglądarce Google Chrome kliknij menu Chrome w prawym górnym rogu i wybierz Ustawienia. W sekcji "Wygląd" zaznacz pole Pokaż przycisk strony startowej. W sekcji "Pokaż przycisk strony startowej" kliknij Zmień i wskaż www.cire.pl.

Chrome - ustawienia CIRE.pl jako strony startowej

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Instytut PEcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE