ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

MARCIN BUCZKOWSKI -...

Marcin Buczkowski - wspomnienie
16.02.2011r. 10:19

W dniu 11 lutego 2011 roku, w wieku 35 lat, zmarł Marcin Buczkowski, prezes CP Energia.

Pomimo młodego wieku mógł poszczycić się ogromnymi osiągnięciami. Przygotowywał i koordynował wejście na GPW największej polskiej firmy branży nawozowo-chemicznej w Polsce - ZA Puławy S.A. Piastował stanowisko Członka Zarządu, a następnie Prezesa Zarządu tej Spółki.

W roku 2006 został Prezesem, niezależnego dystrybutora gazu ziemnego, firmy CP Energia S.A., która jako jedna z pierwszych zaczęła dostarczać gaz w postaci skroplonej do odbiorców końcowych i gazyfikować "białe plamy" na gazowej mapie Polski. W roku 2007 CP Energia zadebiutowała na GPW w Warszawie, a po pięciu latach jest zaliczana do największych prywatnych firm gazowych w kraju.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE