ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

DOSTĘP DO ARCHIWUM

Dostęp do ARCHIWUM
30.03.2018r. 16:24 01.01.2000r. 23:59


CO TRAFIA DO ARCHIWUM

Od lipca 2003 roku CIRE.PL wprowadza opłaty za korzystanie z zasobów ARCHIWUM serwisu informacyjnego. Za archiwalne, rozumiemy wszystkie informacje znajdujące się w serwisie informacyjnym powyżej 7 dni. Po tym czasie pełna treść wiadomości będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Bezpłatny pozostaje dostęp do wszystkich innych informacji znajdujących się w portalu.


JAK UZYSKAĆ DOSTĘP DO ARCHIWUM?

Aby skorzystać z ARCHIWUM należe przede wszystkim być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem portalu CIRE.PL. Jeżeli tak jest, mają Państwo możliwość skorzystania z krótkookresowych usług dostępu do archiwum, w których płatności dokonuje się online przelewem internetowym lub na dłuższy okres zamawiając usługę poprzez formularz zamówienia.


KUP/ZAMÓW DOSTĘP


1 - dniowy (24 godzinny) - 9 zł netto (11,07 brutto) - kup online
3 - dniowy - 24 zł netto (29,52 zł brutto) - kup online
7 - dniowy - 49 zł netto (60,27 zł brutto) - kup online
30 - dniowy- 180 zł netto (221,40 zł brutto) - zamów
12 - miesięczny - 1 800 zł netto (2 214,0 zł brutto) - zamów

UWAGA: w przypadku potrzeby zakupu abonamentu na więcej niż jedno stanowisko prosimy o kontakt z Panem Witoldem Szwagrunem pod numerem telefonu: (071) 780 45 00


ZASADY KORZYSTANIA Z ARCHIWUM

  1. Subskrybent zobowiązuje się do zachowania w tajemnicy danych służących do logowania się portalu oraz korzystania z płatnego ARCHIWUM.
  2. Nabycie abonamentu nie oznacza nabycia jakichkolwiek praw do materiałów znajdujących się w portalu.
  3. W przypadku korzystania z materiałów zawartych w ARCHIWUM niezgodnie z zasadami lub w przypadku udostępniania loginu i hasła osobom trzecim, właściciel portalu zastrzega sobie prawo, do natychmiastowego zablokowania dostępu do archiwum bez prawa do zwrotu kosztów.
  4. W przypadku awarii technicznych po stronie portalu uniemożliwiających dostęp do zasobów ARCHIWUM, właściciel portalu zobowiązuje sie do bezpłatnego przedłużenia okresu obowiązywania abonamentu o czas trwania awarii.

Dodaj nowy Komentarze ( 20 )

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: Związek22 15.11.2005r. 07:17
ta usługa to wielki pic. albo chcecie zarobić, albo wykonujecie pozorne ruchy. wypchajcie się. ja tez chciałem uzyskać dostęp, odpisaliście, że nie znacie mnie. no to otwórzcie się to poznacie, a tak to trzymajcie swoje wiadomości dla siebie i swoich dzieci!
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Redakcja: 15.11.2005r. 07:46
W pierwszym zdaniu instrukcji korzystania z archiwum (zamieszczonej na tej stronie, powyżej) napisaliśmy: ”Aby skorzystać z ARCHIWUM należy przede wszystkim być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem portalu”. Z komunikatu jaki Pan otrzymał wynika, że albo się Pan nie zarejestrował, albo wpisał w SMS-ie inny login niż ten pod którym figuruje Pan w systemie. Jeśli się Pan nie zarejestrował, to skąd system ma wiedzieć komu udostępnić dostęp?. Jeśli jednak dokonał Pan rejestracji i wysłał SMS z poprawnym loginem (pod którym jest pan zarejestrowany), a system nie udostępnił Panu możliwości korzystania z Archiwum to prosimy o kontakt https://www.cire.pl/item,421,7.html lub 071 780 45 02. Wyjaśnimy sprawę.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE