ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

LPEC ratuje lubelskie kasztanowce
06.04.2011r. 14:42

Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zostało nagrodzone statuetką „Srebrnego Kasztana” za finansowe wsparcie na rzecz ochrony lubelskich kasztanowców.

Przedstawiciele spółki odebrali wyróżnienie z rąk Prezydenta Miasta Lublina, Krzysztofa Żuka i Mariana Stanima, Dyrektora Wydziału Ochrony Środowiska. Nagrody przyznano w ramach podsumowania ubiegłorocznej akcji „Ratujmy lubelskie kasztanowce”.

Kampania na rzecz ratowania kasztanowców jest prowadzona od lat nie tylko w Lublinie. Jej celem jest przede wszystkim ochrona drzew przed niszczącymi je szkodnikami oraz dotarcie do wszystkich, których interesuje los tych drzew.
LPEC

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE