ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

PAWEŁ BALCEROWSKI -...

Paweł Balcerowski - wspomnienie
03.08.2011r. 11:29

W dniu 1 sierpnia 2011 roku zmarł nagle, w wieku 55 lat, Paweł Balcerowski, Członek Rady Nadzorczej ENEA SA oraz Przewodniczący Organizacji Wydziałowej NSZZ Solidarność ENEA SA.

Paweł Balcerowski z branżą energetyczną związany był od trzydziestu lat. Pierwsze doświadczenie w pracy energetyka zdobywał jako elektromonter. Mówił czasem, że dzięki temu mógł poznawać branżę od podszewki. Był niezwykle oddany swojej pracy i misji związkowca. Mocno angażował się w sprawy, którymi się zajmował. A co najważniejsze, nikomu nie odmawiał pomocy i zawsze można było na nim polegać. Niezmiennie uśmiechnięty, obdarzony poczuciem humoru, był powszechnie lubiany i szanowany.

Długoletni działacz „Solidarności”, wielokrotnie obejmujący funkcje zarówno na szczeblu Rejonu, Zakładu, ale też w strukturach krajowych. Od marca 2008 roku pełnił funkcję Przewodniczącego Organizacji Wydziałowej NSZZ Solidarność ENEA SA.

W ostatnich latach pełnił funkcję koordynatora Społecznej Inspekcji Pracy ENEA SA.

Został wyróżniony Odznaką Honorową „Za Zasługi dla Energetyki” oraz odznaczeniami zakładowymi. W czerwcu 2009 roku został wybrany przez pracowników na Członka Rady Nadzorczej ENEA SA VII kadencji.

Dodaj nowy Komentarze ( 6 )

KOMENTARZE ( 6 )

Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: Marcin Bruszewski 03.08.2011r. 12:18
Jako były członek Rady Nadzorczej z przykrością przyjąłem informacje o nagłej śmierci Pana Pawła Balcerowskiego.... pełna treść komentarza
Odpowiedzi: 1 | Najnowsza odpowiedź: 03-08-2011r. 22:00 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Janek 03.08.2011r. 12:51
[*]
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: bartek 03.08.2011r. 13:03
żal człowieka:-(
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Krzysztof 03.08.2011r. 22:05
Paweł byłeś dobrym kumplem i wielkim działaczem pomagałeś i wspierałeś CZEŚĆ TWOJEJ PAMIĘCI. PS. Czysta logika to... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Patryk 05.08.2011r. 20:00
[*] ;(((
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 6 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE