ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

JAN KRÓLIKOWSKI - WSPOMNIENIE

Jan Królikowski - wspomnienie
17.05.2012r. 06:09

Zmarł Jan Królikowski (1942-2012).


Był człowiekiem o szerokich energetycznych zainteresowaniach i nieustającym optymistą, jednak pokonała go choroba z którą od kilku miesięcy się zmagał.

Ukończył Politechnikę Warszawską w 1971 roku uzyskując tytuł mgr. inż. elektronika; specjalista automatyk dużych procesów przemysłowych Dowodził firmą SIBILLE ENERGIE Sp. z o.o., która rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku w 1992 roku pod nazwą JJK ENERGIE Sp. z o.o. jako przedstawiciel światowego lidera inżynierii elektrycznej i elektroenergetycznej CEGELEC, a od 1998 roku również francuskiej firmy Chauvin Arnoux (pod obecną nazwą od stycznia 2008 roku).

Gościł na wielu konferencjach, targach, w tym od wielu lat na bielskim Energetabie, gdzie dał się poznać jako zręczny handlowiec, negocjator i urokliwy gawędziarz. Tym którzy go znali także z licznych pokazów sprzętu imponował wiedzą i pragmatycznym podejściem do przyziemnych problemów bezpieczeństwa pracy w energetyce.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE