ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

MOBILNE CIRE.PL DOSTĘPNE...

Mobilne CIRE.PL dostępne pod adresem m.cire.pl
12.07.2012r. 12:41

Od początku lipca 2012 działa wersja portalu CIRE.PL na urządzenia mobilne. Dzięki temu rozwiązaniu można bez problemów śledzić informacje dotyczące energetyki, gazownictwa i ciepłownictwa na telefonach komórkowych tabletach oraz innych tego typu urządzeniach.

W serwisie mobilnym użytkownicy mają do dyspozycji wszystkie informacje oraz publikacje zamieszczone w CIRE.PL w okresie ostatnich siedmiu dni, a także ostatnie dane o cenach energii na Rynku Bilansującym oraz Towarowej Giełdzie Energii.

Zastosowane w serwisie rozwiązania techniczne sprawią, że korzystanie z serwisu będzie możliwe także w warunkach słabej jakości połączenia internetowego, z czym mamy często do czynienia w obszarach po za wielkimi aglomeracjami.

Zapraszamy do korzystania z serwisu pod adresem m.cire.pl. Zachęcamy również do zgłaszania swoich uwag i spostrzeżeń, które będziemy starali się brać pod uwagę rozwijając mobilną wersję serwisu CIRE.PL.

Zespół CIRE.PL


Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLANDp
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE