ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

PGE z rezerwą do atomu, ale przychylnie dla wiatru i węgla brunatnego
24.04.2013r. 04:36

Jak dowiedział się „Dziennik Gazeta Prawna”, w swojej zaktualizowanej strategii PGE nie wyklucza budowy elektrowni jądrowej, ale preferuje rozwój źródeł wykorzystujących węgiel brunatny i energetykę wiatrową.


UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:


Dodaj nowy Komentarze ( 9 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 9 )


Autor: ws 24.04.2013r. 06:19
Przerostów zatrudnienia ? To chyba praca jest dla ludzi a nie odwrotnie ! Pracujemy żeby żyć a nie żyjemy żeby pracować. Co tu się dzieje ? Ciekawe, że bezproduktywni(ekonomiści) rządzą gospodarką.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: co2 24.04.2013r. 07:38
Mam znajomych w PGE i są po prosto przerażeni tzw. planem dobrowolnych odejść bo za chwilę nie będą mieli kim robić.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: pger 24.04.2013r. 08:57
Już nie ma kim robić. Wszystko jest ok jak się nic nie dzieje. Ale jak kocioł wypadnie, a na zmianie jest 3 pracowników Wydziału Wytwarzania to powodzenia...Ciekawe, kto będzie odpowiedzialny za ewentualny wypadek bądź uszkodzenie urządzeń wytwórczych? Przecież nie jajogłowi zarządzający metodą tabelkowo-excelową z ul."Szczurzej". Średnia wieku na produkcji ponad 50 lat, od 3 lat zero przyjęć do pracy. Załoga zacznie zaraz masowo odchodzić na emerytury (roczniki 50-te). Luka pokoleniowa jest już rozmiarów Wielkiego Kanionu. Ale wg mędrców excelowych operator bloku czy dyżurny inżynier ruchu przyjdzie sobie z ulicy i z dnia na dzień pokieruje pracą urządzeń wytwórczych. Ci ludzie żyją w całkowitym oderwaniu od rzeczywistości i problemów jakie drążą polską energetykę. Ich metodą na rozwiązanie tych problemów jest np. otwieranie salonów sprzedażowych w centrach handlowych, czy też kampania reklamowa w tv. Do każdego projektu angażowanie po kilka firm consultingowych (przed powstaniem PGR-u każdy radził sobie bez nich i efekty były lepsze-patrz inwestycje w każdym z Oddziałów), sponsoring w prawie każdej zespołowej dyscyplinie sportu. Można by tak wymieniać i wymieniać...Życzę dużo cierpliwości i zdrowia pracownikom "czempiona" energetyki.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: etam 24.04.2013r. 08:03
Bardziej przydałoby się pogonić spory procent z 1 mln urzędników przejadających PKB we wszelkiej maści agencjach mienia, krajowych radach, fundacjach, funduszach ds. dziwnych i innych takich
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: ryba 24.04.2013r. 08:47
I co się buzujecie - i tak będzie co ma być....
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: kate 24.04.2013r. 09:01
nie chodzi o przerost zatrudnienia tylko nieefektywne procesy, ilość niepotrzebnych papierów do wypełnienia etc., PGE obudź się i zrób u siebie mądre porządki! spróbujcie tylko przebrnąć przez proces zmiany sprzedawcy w PGE, tony papierów zamiast pracy na systemach jak to jest w innych firmach typu Tauron, Energa czy Enea.PGE niech się uczy od innych
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: wujek 24.04.2013r. 09:11
proponuję znajdź jakąś najbliższą prywatną firmę, która musi walczyć o życie na wolnym rynku i każ się im zatrudnić i powiedz im, że dlatego bo "praca jest dla ludzi" a nie ludzie dla pracy i Ty się tu właśnie zgłaszasz i że wobec takiego dictum nie mają wyjścia i mają tu natychmiast podstawić umowę o pracę dla ciebie do łaskawego podpisania!
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: edie 24.04.2013r. 10:01
Nie ufajcie żadnym wypocinom tych urzędników. Wkrótce PGE zostanie wchłonięte przez jakiś koncern niemiecki, ponieważ straci konkurencyjność. Odcinanie kuponów (czytaj wypłacanie dywidendy) ma krótkie nogi.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: przesada 24.04.2013r. 10:56
Otóż to, albo PGE odzyska konkurencyjność,co jest zadaniem zarządu spółki albo w przyszłosci zostanie przejęta przez konkurencję zagraniczną.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 9 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


REKLAMA


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE