ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

MSZ: w PISM o polsko-norweskiej współpracy energetycznej
19.05.2014r. 15:35

- Polskę i Norwegię łączą silne więzy, a nasza współpraca układa się wręcz wzorowo - powiedziała podsekretarz stanu Katarzyna Kacperczyk podczas polsko-norweskiego eksperckiego okrągłego stołu nt. zarządzania energią (Polish Norwegian Expert Roundtable on Energy Governance). Wydarzenie 19 maja w Warszawie zorganizował Polski Instytut Spraw Międzynarodowych.

- Warto rozmawiać na temat poszerzania tej współpracy także w kwestiach energetyki. Europa powinna mówić w tych sprawach wspólnym głosem, w szczególności w obliczu kryzysu ukraińskiego - podkreśliła wiceszefowa polskiej dyplomacji, która otworzyła seminarium wraz z ambasadorem Norwegii w Polsce Karstenem Klepsvikiem. W trakcie debaty rozmawiano o integracji europejskiego rynku energii, europejskiej polityce klimatycznej, polskim projekcie unii energetycznej oraz o eksploracji surowców na norweskim szelfie kontynentalnym.
Seminarium zostało zorganizowane w ramach Polsko-Norweskiego Programu Badawczego, finansowanego z Funduszy Norweskich. Wzięli w nim udział przedstawiciele polskiej administracji, urzędnicy Komisji Europejskiej, polscy i norwescy eksperci oraz reprezentanci firm z branży energetycznej.

Dodaj nowy Komentarze ( 4 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 4 )

Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: stan 19.05.2014r. 21:29
I po co to wszystko....?
Odpowiedzi: 2 | Najnowsza odpowiedź: 20-05-2014r. 10:10 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Panicz 20.05.2014r. 08:55
Takie spotkanie pogadanie a jak kabli i rurociagów nie ma tak nie ma :)
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 4 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
agregaty24.eu
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE