ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Rosnieft i Sinopec przedłużyły rozmowy o kontrakcie naftowym
30.05.2014r. 10:03

Rosnieft i chiński Sinopec przedłużyły rozmowy o10-letnim kontrakcie na dostawę 100 mln t. ropy do Chin.

Wartość transakcji ma wynieść około 85 mld dol. z przedpłatą ze strony chińskiej w wysokości 25 – 30 proc.”Opóźnienie jest związane ze specyfikacją transakcji oraz strukturą finansowania operacji przez banki, które mają otworzyć linie kredytowania – powiedział anonimowy przedstawiciel Rosnieftu. W październiku 2013 roku, Rosnieft i Sinopec podpisały memorandum w sprawie wieloletniego kontraktu na dostawy ropy do Chin, przewidującego dostarczanie stronie chińskiej po 10 mld ton ropy rocznie. Według nieoficjalnej informacji z Rosnieftu, obecnie nad kontraktem pracują trzy rosyjsko-chińskie grupy robocze. Obecnie Rosnieft i Sinopec współpracują w ramach projektów „Sachalin-3″ oraz „Udmurtneft”.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE