ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Iran optymistycznie o negocjacjach jądrowych
02.09.2014r. 09:46

Jak poinformował BiznesAlert.pl, minister spraw zagranicznych Iranu Jawad Zarif ocenił, że negocjacje na temat irańskiego programu jądrowego mogą zostać zakończone zgodnie z planem w listopadzie tego roku.

Zarif jest nastawiony optymistycznie do rozmów po spotkaniu z Wysokim Przedstawicielem ds. Zagranicznych i Bezpieczeństwa Unii Europejskiej lady Catherine Ashton. Strony omówiły postępy rozmów w grupie P5+1 na którą składają się USA, Chiny, Rosja, Francja, Wielka Brytania i Niemcy.
Wstępne porozumienie dotyczące ograniczenia irańskiego programu jądrowego do sektora cywilnego zostało podpisane w listopadzie zeszłego roku w Genewie. Pozwoliło ono na zniesienie części sankcji wobec Iranu. Zachód liczy na irańskie złoża węglowodorów, które mogą pozwolić w przyszłości na zmniejszenie zależności od dostaw z Rosji - czytamy w BiznesAlert.pl.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE