ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
17.06.2019r. 06:30

Duński Politiken podaje, że opóźnienie budowy gazociągu Nord Stream 2 przez Danię poprawi pozycję negocjacyjną Ukrainy w rozmowach o przyszłości dostaw rosyjskiego gazu przez jej terytorium - czytamy w BiznesAlert.pl.
17.06.2019r. 06:30

1 lipca Gaz-System przeprowadzi aukcję kontraktów rocznych dotyczących przepustowości punktów, w których polski system przesyłu gazu łączy się z systemami krajów sąsiednich: Białorusi, Niemiec, Czech i Ukrainy, a także wirtualnego rewersu - czytamy w "Pulsie Biznesu".
16.06.2019r. 21:44

Aktywiści organizacji Greenpeace poinformowali w niedzielę o zatrzymaniu platformy wiertniczej płynącej do złoża koncernu BP na Morzu Północnym. Ich statek Arctic Sunrise przechwycił platformę w odległości ok. 80 km od wybrzeża Szkocji i zmusił do zawrócenia.
14.06.2019r. 21:41

Kluczem do bezpieczeństwa energetycznego jest dywersyfikacja źródeł i tras dostaw węglowodorów - mówił w piątek sekretarz energii USA Rick Perry podczas wspólnej konferencji prasowej z prezydentem Andrzejem Dudą w terminalu eksportowym LNG Sabine Pass.
14.06.2019r. 20:31

Potrzebujemy dywersyfikacji źródeł dostaw gazu; bezpieczeństwo energetyczne jest potrzebne nie tylko w Polsce, ale w całym obszarze pomiędzy Bałtykiem, Adriatykiem i Morzem Czarnym - mówił w piątek prezydent Andrzej Duda w gazoporcie Sabine Pass, należącym do firmy Cheniere.
14.06.2019r. 18:34

Chcemy być silnym hubem, jeśli chodzi o dostarczanie gazu ziemnego do Europy, przede wszystkim do Europy Środkowej - oświadczył prezydent Andrzej Duda, który w piątek odwiedzi terminal LNG Sabine Pass w Zatoce Meksykańskiej.
14.06.2019r. 17:17

Z sekretarzem ds. energii USA Rickiem Perry'm będę rozmawiał nt. współpracy polsko-amerykańskiej, także w zakresie wysyłania gazu skroplonego do Polski - powiedział w piątek w Houston w Teksasie prezydent Andrzej Duda.
14.06.2019r. 17:08

Porozumienie o współpracy w zakresie budowy i eksploatacji gazociągu biegnącego przez węgiersko-serbską granicę podpisali w piątek w Budapeszcie minister spraw zagranicznych i handlu Węgier Peter Szijjarto i minister energetyki Serbii Aleksandar Antić.
14.06.2019r. 12:09

Obiekt składa się z trzech dużych jednostek produkcyjnych LNG i infrastruktury wspierającej, z dodatkowymi siedmioma mniejszymi instalacjami. Ich budowa odbywa się w ramach trzeciego etapu rozwoju obiektu Corpus Christi - czytamy w BiznesAlert.pl.
14.06.2019r. 08:02

Senator John Barrasso po raz kolejny przekazał senatowi regulację Escape Act, która zakłada wsparcie węglowodorami sojuszników Ameryki i sankcje wobec projektów rosyjskich, jak Nord Stream 2 - czytamy w BiznesAlert.pl.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE