ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
18.02.2021r. 06:07

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Troska o klimat i zrównoważony rozwój otwierają portfele inwestorów. Wartość emisji idzie na rekord, choć rynek ma słabe punkty - czytamy w "Pulsie Biznesu".
17.02.2021r. 20:37

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Wielka Brytania i Kanada zamierzają zredukować emisje CO2 do zera do 2050 r., zaś Norwegia ma to osiągnąć do 2030 r. Portal CNN twierdzi jednak, że kraje te przyczyniają się w znacznym stopniu do emisji gazów cieplarnianych na świecie oraz nie podejmują kroków, by faktycznie z tym skończyć.
17.02.2021r. 19:17

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Kongresmeni republikańscy Michael McCaul, Marcy Kaptur, Adam Kinzinger i Ruben Gallego wysłałi list do sekretarza stanu USA Antonego Blinkena, w którym domagają się informacji na temat sankcji wobec Nord Stream 2 zleconych przez parlament - informuje "BiznesAlert.pl".

17.02.2021r. 13:42

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Jak czytamy w serwisie pb.pl, w ostatnich miesiącach firmy działające w Norwegii w branży naftowej i gazowej zwiększyły swoje plany inwestycyjne na ten rok. W 2022 roku planują jednak ponownie je ograniczyć - czytamy w serwisie pb.pl.
17.02.2021r. 12:30

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Jak podaje dziennik Financial Times, Niemcy liczą, że nowa administracja USA chce obniżyć temperaturę debaty na temat gazociągu Nord Stream 2 i pracują nad pomysłami, które mogłyby przekonać ekipę Joe Bidena do rezygnacji z sankcji.
17.02.2021r. 12:01

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Japońska firma NYK Line (Nippon Yūsen - jedno z większych przedsiębiorstw żeglugowych na świecie, założone w 1885 roku, należące do grupy Mitsubishi, notowane na Tokijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych,) ogłosiła, że zamówiła cztery nowe samochodowce, zasilane gazem LNG.
17.02.2021r. 10:55

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Prezydent Rosji Władimir Putin oświadczył w środę, 17 lutego, że przeciwnicy gazociągu Nord Stream 2 kierują się chęcią zmuszenia Rosji, by płaciła "za ich projekt geopolityczny na Ukrainie". Gospodarz Kremla mówił o tym na spotkaniu z szefami frakcji parlamentanych.
17.02.2021r. 08:27

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Niemcy namawiają Rosjan do inwestycji w OZE, by pomogły wytwarzać zielony wodór, mogący docierać do Europy przez Nord Stream 2. Amerykanie rozważają wprowadzenie nowych sankcji wobec tego projektu, ale nie komunikują wciąż decyzji - czytamy w BiznesAlert.pl.
17.02.2021r. 07:33

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Niemiecka odpowiedzialność za zbrodnie nazistowskie jest wybiórcza: pozwala dziś sprzymierzyć się z Rosją przy Nord Stream 2 i ominąć Polskę - mówi PAP belgijski historyk, prof. David Engels.
16.02.2021r. 22:13

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
"Prezydent USA Joe Biden uważa, że gazociąg Nord Stream 2 to "zły interes" dla Europy i zadecyduje, czy sankcje są odpowiednie, żeby powstrzymać dokończenie realizacji projektu" - powiedziała we wtorek rzeczniczka Białego Domu Jen Psaki.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE