ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
17.08.2018r. 13:18

W piątkowym dzienniku "Le Monde" eksperci twierdzą, że Rosji przypada niemal cała wygrana z podpisania konwencji w sprawie Morza Kaspijskiego. Tytuły większości francuskich komentarzy, to cytat z prezydenta Rosji Władimira Putina o "epokowej" czy "historycznej " umowie.
17.08.2018r. 08:39

Na początku sierpnia do amerykańskiego Kongresu wpłynął projekt ustawy zawierający cały pakiet antyrosyjskich działań, w tym sankcji związanych między innymi z rozliczeniami finansowymi z rosyjskimi państwowymi bankami. Zdaniem ekspertów, sformułowania odnoszące się do państwowych banków są na tyle niejasne, że może doprowadzić to do zakazu rozliczania transakcji w dolarach, co byłoby bardzo bolesne zarówno dla rosyjskich instytucji finansowych, jak i bezpośrednio dla kursu rubla - czytamy w BiznesAlert.pl.
17.08.2018r. 07:50

Ropa naftowa w USA jest wyceniana w pobliżu 65 USD za baryłkę. Surowiec zmierza do zakończenia tego tygodnia spadkiem ceny o ponad 3 proc. Będzie to już siódmy z kolei tydzień zakończony zniżką notowań - takiej serii tygodniowych spadków nie było od 2015 r. - podają maklerzy.
17.08.2018r. 07:11

Kurs australijskiego węgla koksującego podawany przez The Steel Index Ltd oraz obliczane przez agencję Bloomberg ceny węgla energetycznego ARA na przyszły rok i ceny paliw.
16.08.2018r. 09:32

Kurdyjscy politycy w Iraku sprzeciwili się w środę planowi sprzedaży przez władze irackie ropy z Kirkuku do Turcji z pominięciem Regionu Kurdystanu. Dzień wcześniej o budowie nowego rurociągu i przejścia granicznego rozmawiali w Ankarze przywódcy Iraku i Turcji.
16.08.2018r. 07:57

Ropa naftowa w USA drożeje pomimo zwyżki amerykańskich zapasów surowca. Na rynkach pojawiły się informacje, że Chiny są gotowe wznowić rozmowy w sprawie wzajemnej wymiany handlowej z USA, aby uniknąć wojny handlowej w pełnej skali - podają maklerzy.
16.08.2018r. 07:08

Notowania metali bazowych na London Metal Exchange, kurs australijskiego węgla koksującego podawany przez The Steel Index Ltd oraz obliczane przez agencję Bloomberg ceny węgla energetycznego ARA na przyszły rok i ceny paliw.
16.08.2018r. 05:46

Między innymi na temat planów akwizycji na rynkach zagranicznych w obszarze sieci detalicznych oraz o projektach morskich farm wiatrowych z prezesem PKN Orlen Danielem Obajtkiem rozmawiała "Rzeczpospolita".
15.08.2018r. 11:33

Ropa naftowa w USA tanieje po informacjach, że wzrosły amerykańskie zapasy surowca. Więcej ropy na rynki dostarcza Libia - podają maklerzy.
15.08.2018r. 10:46

Kurs australijskiego węgla koksującego podawany przez The Steel Index Ltd oraz obliczane przez agencję Bloomberg ceny węgla energetycznego ARA na przyszły rok i ceny paliw.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE