ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
09.02.2021r. 11:37

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Jak poinformował we wtorek, 9 lutego, rzecznik spółki Fortum Power and Heat Polska, Jacek Ławrecki usuwanie awarii nowego kotła w elektrociepłowni w Zabrzu potrwa kilka dni. Awaria powoduje zmniejszenie dostaw ciepła sieciowego w Zabrzu i Bytomiu, co przekłada się tam na chłodniejsze grzejniki.
09.02.2021r. 09:20

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Zima nie ustępuje. We wtorek rano godzinne wskazania stężeń pyłu zawieszonego w powietrzu w wielu punktach województwa śląskiego utrzymywały się powyżej dobowych norm. Tego dnia w regionie nie obowiązywały ostrzeżenia dotyczące smogu. Utrzymywały się ujemne temperatury przy niemal braku wiatru.
08.02.2021r. 23:11

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Jeden z bloków Elektrociepłowni Pomorzany został włączony do ruchu i dostarcza ciepło do szczecińskiego systemu ciepłowniczego - poinformował w poniedziałek wieczorem Zespół Elektrowni Dolna Odra. Awaria wystąpiła z powodu złych warunków atmosferycznych.
08.02.2021r. 21:04

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Z powodu awarii nowego kotła w elektrociepłowni w Zabrzu wystąpią zakłócenia dostaw ciepła w Zabrzu i Bytomiu - przekazały w poniedziałek wieczorem informację dostawcy ciepła, spółki Fortum Power and Heat Polska, bytomski i zabrzański magistrat.
08.02.2021r. 20:05

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
"Dekarbonizacja budownictwa niesie ze sobą same korzyści, a UE widzi w tym sektorze ogromny potencjał" - mówił Szymon Firląg, prezes Związku Pracodawców - Producentów Materiałów dla Budownictwa, podczas debaty zainicjowanej przez Grupę Selena na temat neutralności klimatycznej. Wyzwanie, jakie stoi przed branżą, jest jednak bardzo ambitne i wymaga współpracy wielu podmiotów - informuje serwis "pb.pl".
08.02.2021r. 18:15

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Umowa ze wszystkimi załącznikami została upubliczniona w piątek na stronie internetowej EPEC - informuje Elbląska Gazeta Internetowa.
08.02.2021r. 15:21

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Polityka Energetyczna Państwa do 2040 roku, finansowanie transformacji Śląska oraz postępy prac doradcy technicznego, który analizuje m.in. zaproponowany harmonogram zamykania kopalń - to główne tematy zaplanowanej na wtorek kolejnej rundy rozmów o transformacji górnictwa.
08.02.2021r. 11:54

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Złe warunki atmosferyczne spowodowały zamarznięcie wody wykorzystywanej do chłodzenia, przez co wystąpiły zakłócenia w pracy szczecińskiej Elektrociepłowni Pomorzany - poinformował w poniedziałek Zespół Elektrowni Dolna Odra.
08.02.2021r. 09:12

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
W związku ze szczególnym zainteresowaniem siecią ciepłowniczą w Warszawie, Veolia Energia Warszawa S.A. potwierdza, że: liczba awarii sieci w latach 2013 - 2020 zmalała o 40 proc., a liczba zdarzeń zanotowanych dotychczas w sezonie grzewczym 2020/2021 nie odbiega od średniej dla tego okresu, liczba awarii w sezonie grzewczym 2020 magistral ciepłowniczych o średnicy większej niż 500 mm i obejmujących zasięgiem więcej niż 20 budynków mieszkalnych to zaledwie 3, część raportowanych czasowych wyłączeń dostaw ciepła spowodowana jest awariami instalacji lub sieci, których właścicielami są odbiorcy końcowi.
08.02.2021r. 07:44

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Notowania uprawnień EUA do emisji CO2, ceny węgla energetycznego ARA na przyszły rok oraz ceny paliw.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE