ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
21.07.2021r. 09:00

Redakcja CIRE
Notowania uprawnień EUA do emisji CO2, ceny węgla energetycznego ARA na przyszły rok oraz ceny paliw.
21.07.2021r. 05:00

www.cire.pl
88% mieszkańców Elbląga jest zadowolonych z usług Elbląskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, a 77% ankietowanych poleciłoby współpracę z EPEC innym osobom - tak wynika z badań marketingowych przeprowadzonych przez firmę badawczą Inny Format. Badania odbyły się w czerwcu na zlecenie EPEC.
20.07.2021r. 21:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Od 1 sierpnia nastąpi przerwa w wydawaniu przez gminy zaświadczeń o dochodach z gospodarstwa rolnego; będzie ono wstrzymane do dnia publikacji przez Prezesa GUS obwieszczenia o podatku rolnym - informuje NFOŚiGW.
20.07.2021r. 17:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Kancelaria JDP wraz z 5 wiodącymi izbami gospodarczymi zrzeszającymi firmy działające na rynku infrastruktury rozpoczyna przygotowanie raportu na temat "Kary umowne w inwestycjach infrastrukturalnych realizowanych w reżimie zamówień publicznych".
20.07.2021r. 12:00

www.cire.pl
PGNiG Obrót Detaliczny przy współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej rozpoczęło w województwie śląskim pierwszy etap programu "Prosto po czyste powietrze". W ramach akcji eksperci spółki zapewnią fachowe doradztwo i pomoc przy ubieganiu się o dotację z rządowego programu Czyste Powietrze. Ponadto udzielą mieszkańcom wsparcia w procesie uzyskania przyłączenia lub zmiany warunków przyłączenia do sieci gazowej.
20.07.2021r. 10:00

www.cire.pl
NFOŚiGW udostępnił interfejs programistyczny API-GWD, który umożliwia udostępnianie elektronicznej wersji wniosku o dofinansowanie w "czystym powietrzu" przez partnerów programu na ich stronach internetowych - poinformował we wtorek Fundusz.
20.07.2021r. 09:00

Redakcja CIRE
Notowania uprawnień EUA do emisji CO2, ceny węgla energetycznego ARA na przyszły rok oraz ceny paliw.
20.07.2021r. 06:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Energia IPE "Polityka - Gospodarka - Klimat" to podcast przygotowywany przez Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza. Eksperci think tanku, jak i zaproszeni goście będą mówić o najważniejszych sprawach dotyczących sektora energetycznego, komentować bieżące wydarzenia, jak charakteryzować szersze trendy. Szczególnie interesuje nas bezpieczeństwo energetyczne Polski i Europy oraz transformacja energetyczna, ale nie pomijamy żadnego ważnego tematu.

19.07.2021r. 16:00

Redakcja CIRE
PGE podczas pierwszej europejskiej debaty przemysłu z przedstawicielami instytucji unijnych po publikacji pakietu "Fit for 55" apelowała do decydentów o ambitniejsze zwiększenie Funduszu Modernizacyjnego oraz o umożliwienie dalszego wspierania inwestycji gazowych, co pozwoli na odejście od spalania węgla zgodnie z zasadą neutralności technologicznej.
19.07.2021r. 09:00

Redakcja CIRE
Notowania uprawnień EUA do emisji CO2, ceny węgla energetycznego ARA na przyszły rok oraz ceny paliw.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Instytut PEcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE