ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
11.02.2021r. 12:01

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Po dwóch dniach silnego smogu godzinne wskazania stężeń pyłu zawieszonego w powietrzu oscylują w czwartek w centralnej i południowej części województwa śląskiego niewiele powyżej dobowych norm. W środę poziom alarmowania został przekroczony w Cieszynie, a poziom ostrzegawczy - w wielu miejscach.
11.02.2021r. 11:43

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
22 postępowania administracyjne w sprawie 114 modeli kotłów na paliwo stałe i wyeliminowanie ponad 7,2 tysięcy ofert internetowych, na których sprzedawcy oferowali kotły niezgodne z wymaganiami - to efekty działań UOKiK oraz Inspekcji Handlowej.
11.02.2021r. 10:09

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Po poniedziałkowej awarii kotła w elektrociepłowni w Zabrzu, w środę wieczorem rozpoczęto jej usuwanie - przekazał rzecznik Fortum Power and Heat Polska Jacek Ławrecki. Prace naprawcze planowane są do piątku, a zwiększanie dostaw ciepła dla mieszkańców Zabrza i Bytomia, od soboty.
10.02.2021r. 17:21

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Spółka PGE GiEK, do której należy Elektrociepłownia Szczecin i Pomorzany, jest głęboko zaniepokojona niewydolnością systemu ciepłowniczego w Szczecinie.

10.02.2021r. 16:40

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
PGE, po odstąpieniu PGNiG od udziału w procesie nabycia polskich aktywów Grupy CEZ, w dalszym ciągu jest zainteresowana nabyciem tych aktywów i i przeanalizuje możliwość dalszego uczestnictwa w procesie sprzedaży - poinformowała spółka w komunikacie.
10.02.2021r. 16:27

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
PGNiG wycofało się ze złożonej wspólnie z PGE niewiążącej oferty kupna polskich aktywów grupy CEZ - poinformowała w środę spółka. Oferta dwóch kontrolowanych przez państwo spółek została złożona 11 grudnia 2020 r.
10.02.2021r. 15:02

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Po poniedziałkowej awarii nowego kotła w elektrociepłowni w Zabrzu i koniecznym wychłodzeniu instalacji, w środę trwały prace nad budową rusztowania, umożliwiającego bezpośrednią inspekcję, aby określić dokładny zakres uszkodzenia i sposób jego naprawy.
10.02.2021r. 14:45

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Toruński samorząd wspiera działania na rzecz poprawy jakości powietrza poprzez ograniczanie szkodliwej emisji pochodzącej z indywidualnych źródeł ciepła. Mieszkańcy mogą ubiegać się o dofinansowanie do wymiany kotłów węglowych na niskoemisyjne lub bezemisyjne.
10.02.2021r. 13:43

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Awaria ciepłownicza dotyczy ok. 30 tys. mieszkańców Szczecina - poinformował w środę prezes Szczecińskiej Energetyki Cieplnej Mariusz Majkut. Od poniedziałku trwa awaria należącej do PGE GiEK Elektrociepłowni Pomorzany.
10.02.2021r. 12:40

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Od wtorku, także w środę, godzinne wskazania stężeń pyłu zawieszonego w powietrzu w wielu punktach województwa śląskiego utrzymują się powyżej dobowych norm. Poziom alarmowy został we wtorek przekroczony w Wodzisławiu Śląskim, poziom ostrzegawczy - w szeregu miast i powiatów regionu.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE