ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
28.02.2021r. 10:07

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Bosch Motorsport i zespół Formuły E Dragon Penske Autosport zgodzili się na długoterminowe partnerstwo w zakresie technologii i rozwoju. W ramach partnerstwa Bosch opracowuje system zarządzania pojazdami z komponentami sprzętowymi i programowymi, który jest specjalnie dostosowany do wymagań samochodu Formuły E.
28.02.2021r. 10:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Firma Energean przedstawiła greckiemu rządowi projekt budowy fabryki wodoru oraz magazynu do przechowywania dwutlenku węgla - czytamy w pb.pl.
28.02.2021r. 09:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Obie strony zamierzają wykorzystać swoje atuty i zasoby do zbadania nowych projektów w zakresie systemów magazynowania energii na poziomie międzynarodowym, torując tym samym drogę do wejścia Shanghai Electric Guoxuan na międzynarodowy i zaawansowany rynek przechowywania energii.
28.02.2021r. 08:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Możliwość łagodzenia przez gminy niektórych restrykcji, dotyczących elektrowni wiatrowych będą przewidywać regulacje, nad którymi pracuje Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii. Resort liczy, że odpowiednie zmiany trafią do Sejmu od połowy roku.
28.02.2021r. 07:56

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Jak poinformował minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau, sekretarz stanu USA Antony Blinken w kontekście Nord Stream 2 "użył takiego określenia, że będziemy o tym współdecydować, gdyż powiedział: Nic o was, bez was" - poinformował minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau, mówiąc o swojej rozmowie telefonicznej z Blinkenem.
28.02.2021r. 07:40

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
W sobotę z kopalni CzSA (dawniej Armii Czechosłowackiej) na Zaolziu wyjechał na powierzchnię ostatni wózek wypełniony węglem kamiennym. W Czechach pozostaje już tylko jedna w pełni funkcjonująca kopalnia węgla kamiennego CzSM (dawniej Młodzieży Czechosłowackiej), która ma zakończyć działanie w 2022 r.

28.02.2021r. 06:02

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
"Ciepłownictwo przechodzi transformację i należy uznać, że w najbliższym czasie przechodziło będzie jeszcze głębszą" - powiedział Paweł Stańczyk, prezes zarządu PGNiG Termika, podczas panelu dyskusyjnego "Rynek ciepła i kogeneracji" w ramach 21. Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego POWERPOL 2021.

27.02.2021r. 17:59

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Organizacja SEA-LNG promująca wykorzystanie gazu skroplonego w transporcie morskim przekonuje, że domieszka bioLNG w tym paliwie może przedłużyć korzystne warunki pracy opalanych nim statków - informuje "BiznesAlert.pl".
27.02.2021r. 17:30

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
GreenWay Polska zainstalował ładowarki do samochodów elektrycznych w nowym budynku biurowym X20, zlokalizowanym na warszawskim Dolnym Mokotowie. Punkty ładowania przeznaczone są dla pracowników biurowca. To druga, po Elektrowni Powiśle, inwestycja dewelopera White Star Real Estate, w której znajdują się ładowarki "elektryków" dostarczone przez GreenWay
27.02.2021r. 14:51

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Bolesławiec dołączył do grona polskich miast, w których użytkowane są elektrobusy. Pierwsze autobusy zeroemisyjne w subregionie jeleniogórskim wyjechały na ulice Bolesławca.PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE