ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
21.01.2021r. 12:05

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Bezpłatna rejestracja samochodów elektrycznych i nieoprocentowane pożyczki w wysokości do 15 000 USD zostaną sfinansowane w budżecie ACT na przyszły miesiąc, a ich celem jest popchnięcie Canberry w kierunku przyszłości neutralnej pod względem emisji dwutlenku węgla.
21.01.2021r. 12:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Nuclear Energy Agency przy OECD zorganizowała warsztaty poświęcone finansowaniu energetyki jądrowej, w której wzięli udział przedstawiciele polskiego ministerstwa klimatu i środowiska. Polacy chcą budować atom, a minister Michał Kurtyka jest kandydatem na stanowisko szefa OECD.
21.01.2021r. 11:22

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Firma Ola poinformowała w środę, że nawiązała współpracę z Siemensem. Dotyczy ona budowy przyszłego zakładu produkującego pojazdy elektryczne, a konkretnie skutery.
21.01.2021r. 10:56

Instalacje wysokosprawnej kogeneracji, wykorzystujące paliwo biogazowe, powstaną w Grajewie (woj. podlaskie) oraz w Drzonowie i Marcinkowicach (woj. zachodniopomorskie). Inwestycja uzyskały dofinansowanie z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Unijne dotacje wyniosą razem niemal 25 mln zł, a łączna wartość projektów, to ok. 48 mln zł.
21.01.2021r. 10:49

W 2021 roku można spodziewać się wzrostu cen modułów fotowoltaicznych - oceniają analitycy Polskiego Instytutu Ekonomicznego.
21.01.2021r. 10:45

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Rząd Kanady uruchomił zapytanie ofertowe na zakup nowej czystej energii elektrycznej, która miałaby objąć budynki rządowe w prowincji Alberta.
21.01.2021r. 10:36

Energa z Grupy Orlen poinformowała o planach realizację nowej farmy fotowoltaicznej, która powstanie na poeksploatacyjnych terenach kopalni Adamów w gminie Przykona w Wielkopolsce. Farma PV będzie elementem powstającego Centrum OZE Energa.
21.01.2021r. 10:23

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Breakthrough Energy Ventures (BEV), fundusz zarządzany przez Billa Gatesa, zebrał 1 mld dolarów na inwestycje w startupy, które tworzą technologie z obszaru zrównoważonego rozwoju.
21.01.2021r. 09:57

Cele neutralności klimatycznej, perspektywa współpracy UE-USA w zakresie energii oraz sprawiedliwa transformacja energetyczna to tematy dyskusji pn. "Nowe spojrzenie na transatlantyckie relacje w dziedzinie energii i klimatu", zorganizowanej przez Atlantic Council w ramach V. Globalnego Forum Energii. Biorący udział w tym spotkaniu Minister klimatu i środowiska Michał Kurtyka zwrócił uwagę, że ogólnoświatowym wyzwaniem jest teraz przejście do realizacji konkretnych działań na rzecz neutralności klimatycznej.
21.01.2021r. 09:27

Veolia Energia Polska oraz Veolia Energia Warszawa poinformowały o złożeniu do Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów odwołania od decyzji Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) z grudnia 2020 roku.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE