ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
05.03.2021r. 06:59

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Od wielu lat chiński gigant technologiczny Huawei, lider technologii 5G, prowadzi we Francji lobbing, by zdobyć zaufanie decydentów politycznych i pozwolenie na stawianie własnych anten do obsługi sieci komórkowych - donosi francuski dziennik "Le Monde".
05.03.2021r. 05:17

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
W lutym produkcja energii elektrycznej z krajowych źródeł spadła w porównaniu ze styczniem bieżącego roku ale w odniesieniu do analogicznego okresu roku ubiegłego zanotowała niewielki wzrost (o 3,2 proc.). Z wyjątkiem elektrowni wiatrowych, fotowoltaicznych i wodnych, wszystkie pozostałe zanotowały spadki produkcji. Liderem lutego jest fotowoltaika ze 103-procentowym przyrostem wolumenu produkcji.
05.03.2021r. 00:05

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Kandydatka na zastępcę sekretarza stanu USA Wendy Sherman zobowiązała się, że "zrobi wszystko, co może", by zablokować budowę gazociągu Nord Stream 2. Zeznając w czwartek w Senacie nie zgodziła się z oceną, że administracja Joe Bidena "jest miękka" wobec Rosji.
04.03.2021r. 20:40

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Wicepremier, szef resortu aktywów państwowych Jacek Sasin złożył kondolencje rodzinom górników, którzy zginęli w kopalni Mysłowice-Wesoła. "Zapewniam, że jako rząd zrobimy wszystko, aby te rodziny otoczyć opieką" - powiedział.
04.03.2021r. 20:16

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Dwaj górnicy zginęli, a dwaj inni odnieśli obrażenia, w wyniku zawału skał stropowych, do którego doszło w czwartek po południu w podziemnym wyrobisku kopalni Mysłowice-Wesoła. Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśnia nadzór górniczy, sprawę zbada też prokuratura.
04.03.2021r. 19:15

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Seryjne samochody na wodór jeżdżą już od 10 lat. Teraz przyszła pora na komunikacje miejską i kolejową. Prawdziwym skokiem cywilizacyjnym będzie jednak zielony wodór, szeroko stosowany w energetyce.
04.03.2021r. 18:47

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
W kopalni Mysłowice-Wesoła, gdzie od około dwóch godzin trwają poszukiwania dwóch pracowników, doszło do zawału w wyrobisku ścianowym - podał Wyższy Urząd Górniczy w Katowicach (WUG).
04.03.2021r. 18:20

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
PKN Orlen i organizacje związkowe porozumiały się w sprawie wzrostu wynagrodzeń w 2021 r. - podała spółka w komunikacie prasowym. Porozumienie przewiduje podwyżki dla pracowników, z wyłączeniem dyrektorów, w wysokości 150 zł brutto, począwszy od 1 marca, oraz wypłatę dwóch nagród jednorazowych w łącznej wysokości 3 tys. zł brutto.
04.03.2021r. 18:15

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Projekt morskiej energetyki wiatrowej na Morzu Bałtyckim oraz kwestie dotyczące Polskiej Strategii Wodorowej były głównymi tematami wizyty studyjnej w PKN Orlen w Płocku. W spotkaniu, które odbyło się 3 marca 2021 r., udział wziął wiceminister klimatu i środowiska Ireneusz Zyska.
04.03.2021r. 18:15

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Dwaj górnicy z kopalni Mysłowice-Wesoła są poszukiwani po wypadku, do którego doszło w czwartek po południu przy jednej ze ścian wydobywczych tej kopalni. Trwa akcja ratownicza.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE