ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
18.04.2018r. 15:03

- Z powodu ograniczenia wydobycia w Niemczech i Holandii, zmuszeni jesteśmy przebudować niemiecką sieć gazociągów. Potrzebne jest to również w kontekście planowanej budowy gazociągu Nord Stream 2. Wzywamy wszystkich użytkowników sieci do podzielenia się uwagami - napisał cytowany przez BiznesAlert.pl prezes Bundesnetzagentur Jochen Homann.
18.04.2018r. 14:53

O zaangażowanie w zachowanie cennego architektonicznie kompleksu szybu Pułaski, będącego częścią przekazanej do Spółki Restrukturyzacji Kopalń katowickiej kopalni Wieczorek, zaapelowała w środę do ministra kultury Śląska Partia Regionalna.
18.04.2018r. 14:41

Rada nadzorcza Orlen Asfalt z grupy PKN Orlen zdecydowała o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko prezesa spółki. Nabór zgłoszeń potrwa do 25 kwietnia. To drugie w ostatnim czasie postępowanie na wybór szefa Orlen Asfalt.
18.04.2018r. 14:22

Prezes Orlen Upstream odsłania śmiałe plany wydobywcze koncernu. Ogólne wydobycie w Polsce może spotęgować odpowiednia polityka surowcowa państwa, na przykład w zakresie pozyskiwania informacji geologicznej - czytamy w BiznesAlert.pl.
18.04.2018r. 14:19

Umowa dofinansowania modernizacji węzłów i sieci ciepłowniczych w budynkach podlegających administracji Spółdzielni Mieszkaniowej w Świebodzicach została podpisana 16 kwietnia br. w siedzibie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Wsparcie wyniesie prawie 1,5 mln zł.
18.04.2018r. 12:59

Electrify America, spółka zależna Vokswagena, ogłosiła, że wybrała kluczowych dostawców ładowarek do sieci, którą buduje w USA. Urządzenia dostarczą takie firmy jak ABB, BTC Power, Efacec oraz Signet.
18.04.2018r. 12:06

Jak poinformował portal Gramwzielone.pl, to kolejne dane pokazujące, jak spada koszt inwestycji w energetyce odnawialnej. Jak podało WindEurope, w ubiegłym roku znacząco spadła wartość inwestycji w nowe farmy wiatrowe w Europie w porównaniu z wartością inwestycji zrealizowanych w roku 2016. Za to podłączono do sieci większy potencjał elektrowni wiatrowych niż rok wcześniej.
18.04.2018r. 11:29

Na wniosek akcjonariusza - Skarbu Państwa reprezentowanego przez resort energii, walne zgromadzenie Enei podjęło w poniedziałek uchwałę odnośnie zmian w statucie spółki. Zmiana dotyczy procedury wyboru członków zarządu.
18.04.2018r. 11:20

Na wniosek akcjonariusza - Skarbu Państwa reprezentowanego przez resort energii, walne zgromadzenie Enei podjęło w poniedziałek uchwałę odnośnie zmian w statucie spółki. Zmiana dotyczy procedury wyboru członków zarządu. W dniu wczorajszym umieściliśmy błędną informację, że podobna zmiana nastąpiła również w statucie Taurona.
18.04.2018r. 11:10

Przedstawiciele skrajnych grup politycznych w PE zażądali głosowania całej izby nad przyjętym wcześniej w komisji przemysłu stanowiskiem, dotyczącym nowelizacji dyrektywy gazowej, która jest wymierzona w Nord Stream 2. To próba spowolnienia prac w tej sprawie.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm 2018
Innsoftcire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE