ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
07.05.2021r. 14:30

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
W przyszłym tygodniu ceny benzyny i oleju napędowego na stacjach mogą wzrosnąć średnio o 3 gr/l - wskazują analitycy BM Reflex.
07.05.2021r. 14:15

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Australijska Agencja Energii Odnawialnej (ARENA) wybrała trzy projekty dotyczące ekologicznego wodoru na skalę komercyjną, które będą miały udział w finansowaniu w wysokości 103 milionów dolarów australijskich w celu wsparcia ich rozwoju.
07.05.2021r. 14:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Citroën wprowadził wariant cargo swojego super taniego lekkiego pojazdu elektrycznego Ami do usług dostawczych i innych zastosowań miejskich. W nowym wariancie modelowym o nazwie My Ami Cargo siedzenie pasażera zostało zastąpione modułową skrzynią ładunkową o pojemności 260 litrów.
07.05.2021r. 14:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Rada wojewódzka OPZZ woj. śląskiego poparła w piątek parafowaną w ub. tygodniu umowę społeczną dotyczącą transformacji górnictwa, natomiast struktury śląsko-dąbrowskiej i górniczej Solidarności przesunęły decyzje w tej sprawie. Podpisanie umowy, po akceptacji wszystkich związków, ma nastąpić w maju.
07.05.2021r. 13:30

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Rosja oczekuje rozszerzenia współpracy z niemieckim biznesem przy projektach związanych z produkcją i rozwojem technologii LNG - powiedział szef Ministerstwa Przemysłu i Handlu Federacji Rosyjskiej Denis Manturow podczas rosyjsko-niemieckiej konferencji surowcowej.
07.05.2021r. 13:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
W Grupie Azoty Puławy trwają prace, które mają doprowadzić do możliwości docelowego funkcjonowania budowanego obecnie bloku węglowego w układzie dwupaliwowym węgla z gazem, poinformował ISBnews wiceprezes i dyrektor generalny Grupy Azoty Witold Szczypiński.
07.05.2021r. 12:35

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Działające w Katowicach Śląskie Centrum Wolności i Solidarności, kultywujące pamięć o ofiarach pacyfikacji kopalni Wujek oraz historii opozycji demokratycznej, przygotowało adresowany do szkół cykl warsztatowy "Lekcje Pamięci" poświęcony tragicznym wydarzeniom sprzed blisko 40 lat.
07.05.2021r. 12:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Na stacjach benzynowych dalsza przecena autogazu, natomiast ceny pozostałych paliw pozostają stabilne - podali przed weekendem analitycy rynku paliw.
07.05.2021r. 11:35

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Producent PV i członek Solar Module Super League (SMSL) First Solar nawiązał współpracę z norweską firmą zajmującą się energią wodorową, aby opracować portfolio urządzeń do produkcji ekologicznego wodoru.
07.05.2021r. 11:20

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Volta Trucks poszerza swoje portfolio produktów o w pełni elektryczne ciężarówki od 7,5 ton powyżej 12 do 19 ton, bazując na swoim 16-tonowym modelu. Nowa strategia "Road to Zero Emissions" start-upu zawiera również szczegóły dotyczące znacznie przyspieszonej sprzedaży do 2025 roku.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE