ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
12.02.2021r. 06:02

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
"Projekty, które jako spółka obecnie realizujemy na terenie całego kraju, odpowiadają na konieczność dostosowania się do rosnących wymagań w zakresie polityki klimatycznej" - powiedział Paweł Stańczyk, prezes PGNiG Termika i wiceprezes PTEZ podczas spotkania zorganizowanego przez Polskie Towarzystwo Elektrociepłowni Zawodowych.

12.02.2021r. 05:39

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Zarząd Coinquisty, polskiej giełdy kryptowalut, tłumaczy się problemami technicznymi. Niektórzy klienci tracą cierpliwość. Sprawą zajęła się branżowa izba - informuje "Puls Biznesu".

12.02.2021r. 04:30

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Shell już oficjalnie zaraportował 20 miliardów USD straty za rok 2020. Koncern naftowy w 2021 roku nie wypłaci podwyżek wynagrodzeń swoich pracowników. Według informatorów Bloomberga, firma stara się zaoszczędzić pieniądze w związku z trwającą restrukturyzacją.
11.02.2021r. 21:13

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
ID.4, elektryczny SUV-a Volkswagena, podobnie jak ID.3, posadowiony został na platformie podłogowej MEB. Model dostępny jest z akumulatorem o pojemności 52 kWh w wersji Pure i akumulatorem o pojemności 77 kWh w wersji Pro Performance. Klienci do wyboru mają trzy silniki o mocy: 148 KM, 170 KM lub 204 KM. W podstawowej odmianie Pure ID.4 oferowany jest w cenie od 156 tys. zł.
11.02.2021r. 20:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
PGE zakłada, że budowy pierwszych farm offshore na Bałtyku potrwają maksymalnie po dwa lata - oświadczył prezes spółki Wojciech Dąbrowski. PGE liczy też na budowę specjalistycznych statków w polskich stoczniach oraz uruchomienie specjalnego portu.
11.02.2021r. 19:50

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
PERN uzyskał ostatnie pozwolenie na budowę rurociągu paliwowego Boronów-Trzebinia. Tym samym, jak podała spółka, zakończył się etap kompletowania zgód administracyjnych potrzebnych do rozpoczęcia tej strategicznej inwestycji, która ma poprawić dostępność paliw dla Aglomeracji Śląskiej.
11.02.2021r. 19:31

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Aby przyspieszyć usuwanie przestarzałych pieców z mieszkań i domów w Gliwicach, tamtejszy samorząd od stycznia m.in. zwiększył o połowę wysokość dotacji. Miasto zapowiedziało też program osłonowy - dopłaty do bieżących kosztów ogrzewania po zmianie systemu grzewczego.
11.02.2021r. 18:38

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Parlament Europejski wyraził w czwartek poważne zaniepokojenie bezpieczeństwem elektrowni atomowej w Ostrowcu na Białorusi i zażądał wstrzymania jej komercyjnego uruchomienia.
11.02.2021r. 18:30

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Wcześniej w tym miesiącu chińska firma JinkoSolar informowała o osiągnięciu rekordowej sprawności monokrystalicznego ogniwa fotowoltaicznego. Teraz Jinko ogłosił opracowanie modułu, którego sprawność przetwarzania światła słonecznego w energię elektryczną wyraźnie przekracza sprawności wprowadzanych ostatnio na rynek modułów PV.
11.02.2021r. 18:25

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Rivian Automotive, producent pojazdów elektrycznych, wspierany przez Amazona, szuka w Europie lokalizacji, gdzie mógłby rozpocząć budowę nowej fabryki - informuje serwis "pb.pl".


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE