ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
18.03.2021r. 21:33

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
UE ustanowiła rok 2021 "Europejskim Rokiem Kolei", aby promować kolej jako bezpieczny i zrównoważony środek transportu. 15 grudnia ubiegłego roku Parlament Europejski zatwierdził wniosek Komisji Europejskiej w sprawie ustanowienia roku 2021 "Europejskim Rokiem Kolei".
18.03.2021r. 21:30

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Z perspektywy energetycznej budynki są największym pojedynczym źródłem emisji gazów cieplarnianych w UE - powiedziała unijna komisarz ds. energii Kadri Simson.
18.03.2021r. 20:33

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Do likwidacji zostało tysiąc kopciuchów w mieszkaniach komunalnych - poinformował stołeczny ratusz. Nie odpowiedział jednak na pytanie o całkowitą liczbę palenisk starego typu, które należy wymienić. Według szacunków stowarzyszenia Miasto Jest Nasze, liczba ta sięga kilkunastu tysięcy - czytamy na portalu samorządowym.
18.03.2021r. 20:22

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Unia Europejska chce być drugim - po Chinach - producentem akumulatorów do samochodów elektrycznych na świecie. Na ten cel Bruksela planuje wydać 20 mld euro. To dobra informacja dla Polski, która ma silną pozycję na tym rynku - pisze Izabela Kloc, poseł do Parlamentu Europejskiego.
18.03.2021r. 20:17

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Wiceminister klimatu i środowiska Adam Guibourgé-Czetwertyński wziął udział w 7. edycji Berlin Energy Transition Dialogue. Wiceminister zabrał głos podczas panelu poświęconego zagadnieniu finansowania zielonej odbudowy. Jego uczestnicy wymieniali poglądy na temat tego, w jaki sposób sektor finansowy może stymulować zielony wzrost po pandemii COVID-19.
18.03.2021r. 19:02

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Każdy podmiot zaangażowany w budowę gazociągu Nord Stream 2 naraża się na amerykańskie sankcje - poinformował w czwartkowym oświadczeniu szef amerykańskiej dyplomacji Antony Blinken.
18.03.2021r. 18:13

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Nidec oraz Foxconn zawarły porozumienie w sprawie dostaw elektrycznych układów napędowych - zbioru komponentów zawierających silnik, przekładnie i wał napędowy, które posłużą do zbudowania nowego zeroemisyjnego pojazdu - informuje serwis "pb.pl".
18.03.2021r. 18:03

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Dobre wiadomości z Luksemburga ws. gazociągu OPAL - ocenił na Twitterze wicepremier Jacek Sasin odnosząc się do opinii Rzecznika Generalnego Trybunału Sprawiedliwości UE, który potwierdził, że decyzja KE ws. OPAL była naruszeniem prawa.
18.03.2021r. 17:21

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
W ubiegłym miesiącu wzrósł eksport oleju napędowego z Chin, co należy wiązać ze spadkiem lokalnego popytu. Powodem było spowolnienie działalności fabryk w okresie Nowego Roku Księżycowego - czytamy w serwisie "pb.pl".
18.03.2021r. 17:03

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Grodno ocenia, że ożywienie w segmencie mikroinstalacji nadejdzie jeszcze przed rozpoczęciem naboru do trzeciej edycji programu "Mój Prąd", który zapowiadany jest na 1 lipca - wynika z komunikatu prasowego spółki.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE