ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

ROZMOWY
28.10.2020r. 16:24

Rozmowa przeprowadzona podczas V Konferencji Naukowej "Bezpieczeństwo energetyczne - filary i perspektywa rozwoju", która odbyła się w dniach 12-13 października br. na Politechnice Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza.
27.10.2020r. 10:26

Strategię zaproponowaną przez PGE oceniam ogólnie pozytywnie jako dokument "przełomowy" w sensie budowania racjonalnego kompleksowego modelu rozwojowego całego sektora energii - powiedział w rozmowie z CIRE prof. dr hab. inż. Waldemar Kamrat.
26.10.2020r. 23:59

Rozmowa przeprowadzona podczas V Konferencji Naukowej "Bezpieczeństwo energetyczne - filary i perspektywa rozwoju", która odbyła się w dniach 12-13 października br. na Politechnice Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza.
16.10.2020r. 14:08

Działająca przy ZPUE Fundacja "Jesteśmy Blisko" kończy w tym roku 10 lat. Od 1 lipca 2020 roku jej Prezesem jest Marta Szewczyk-Wypychewicz. Spotykamy się z nią w biurze Fundacji znajdującym się na drugim piętrze głównego biurowca włoszczowskiej spółki. Za oknem deszcz, ale wewnątrz roztacza się niezwykła, ciepła i twórcza atmosfera. Zespół Fundacji co chwilę odbiera telefony zarówno od potrzebujących pomocy, jak i tych, którzy chcą komuś pomóc. Właśnie planują kolejną akcję wsparcia dla nowego podopiecznego...
05.10.2020r. 07:59

- Chcemy, aby jak najwięcej gazu w Baltic Pipe pochodziło z naszego wydobycia. Pozostałą ilość będziemy musieli kupić od producentów na Szelfie Norweskim - mówi w rozmowie z BiznesAlert.pl prezes PGNiG Jerzy Kwieciński, zastrzegając, że ukończenie tego gazociągu jest jednym z warunków ewentualnych zmian w systemie bezpieczeństwa dostaw.
29.09.2020r. 13:46

Uważam, że przedsiębiorstwa powinny się włączać w różnego typu inicjatywy, takie jak np. akcja Polskie - kupuję to! zapoczątkowana przez PGE Polską Grupę Energetyczną, by stale przypominać Polakom jak ważne jest wybieranie polskich produktów. Co więcej, przedsiębiorstwa, zarówno małe jak i duże, w obrębie branż powinny organizować się w "korporacje", które włączyłyby się w promocję produktów krajowych.
21.09.2020r. 05:31

Co o likwidacji zakładów należących do OKD myśli Vanda Staňková - prezes zarządu spółki węglowej OKD w Karwinie? Na to i inne pytania odpowie w rozmowie z redaktorem "Trybuny Górniczej" Kajetanem Berezowskim.
03.09.2020r. 08:02

Prezes Tauron Wydobycie Tomasz Cudny broni zmian w Kopalni Brzeszcze przed krytyką. - Życzyłbym wszystkim zakładom górniczym, aby umożliwiono im przeprowadzenie takiej restrukturyzacji - mówi.
31.08.2020r. 20:41

Wywiad z Jarosławem Dybowskim, dyrektorem wykonawczym ds. energetyki PKN Orlen opublikowany w lipcowym wydaniu "Energii Elektrycznej"
"Energia Elektryczna" - lipiec 2020
31.08.2020r. 13:13

Prezes Urzędu Regulacji Energetyki Rafał Gawin wskazuje na potrzebę rozpoczęcia publicznej dyskusji nad zmianą zasad wspierania energetyki prosumenckiej - bynajmniej nie dlatego, aby przyhamować jej rozwój, ale aby wprowadzić ją na nowy poziom i aby prosumenci mogli zacząć odgrywać na rynku energii nową, ważniejszą rolę. Ma w tym pomóc wsparcie inwestycji w realne magazyny energii, dzięki czemu prosumenci mają się stać - jak to określa prezes URE - fleksumentami.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE