ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

ROZMOWY
21.09.2020r. 05:31

Co o likwidacji zakładów należących do OKD myśli Vanda Staňková - prezes zarządu spółki węglowej OKD w Karwinie? Na to i inne pytania odpowie w rozmowie z redaktorem "Trybuny Górniczej" Kajetanem Berezowskim.
03.09.2020r. 08:02

Prezes Tauron Wydobycie Tomasz Cudny broni zmian w Kopalni Brzeszcze przed krytyką. - Życzyłbym wszystkim zakładom górniczym, aby umożliwiono im przeprowadzenie takiej restrukturyzacji - mówi.
31.08.2020r. 20:41

Wywiad z Jarosławem Dybowskim, dyrektorem wykonawczym ds. energetyki PKN Orlen opublikowany w lipcowym wydaniu "Energii Elektrycznej"
"Energia Elektryczna" - lipiec 2020
31.08.2020r. 13:13

Prezes Urzędu Regulacji Energetyki Rafał Gawin wskazuje na potrzebę rozpoczęcia publicznej dyskusji nad zmianą zasad wspierania energetyki prosumenckiej - bynajmniej nie dlatego, aby przyhamować jej rozwój, ale aby wprowadzić ją na nowy poziom i aby prosumenci mogli zacząć odgrywać na rynku energii nową, ważniejszą rolę. Ma w tym pomóc wsparcie inwestycji w realne magazyny energii, dzięki czemu prosumenci mają się stać - jak to określa prezes URE - fleksumentami.
04.08.2020r. 13:11

Polska zapowiedziała przyjęcie strategii wodorowej. Dokument ma zostać przyjęty jeszcze do końca bieżącego roku. Dr hab. Mariusz Ruszel, prof. Politechniki Rzeszowskiej oraz Prezes Instytutu Polityki Energetycznej im. I. Łukasiewicza w rozmowie z Wprost.pl podkreśla, że Niemcy odskoczyły Europie, jeśli chodzi o rozwój strategii wodorowych, a Polska musi znaleźć swój własny sposób na odegranie znaczącej roli na europejskim rynku wodorowym.
wprost.pl
07.07.2020r. 13:02

Tauron Wytwarzanie intensywnie pracuje nad przygotowaniem jednostek wytwórczych do Rynku Mocy. Prace polegają na realizacji zadań remontowo-modernizacyjnych w poszczególnych elektrowniach.
02.07.2020r. 08:19

Rozmowa z dr Anną Kucharską - Eksperta Instytutu Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza, współredaktorką naukową książki "Klastry energii. Regulacje, teoria i praktyka".
26.06.2020r. 15:08

Miedzy innymi na temat zmian zachodzących w energetyce i odpowiedzi Asseco na transformację branży - rozmawialiśmy z wiceprezesem odpowiadającym w spółce między innymi za Pion Energetyki i Gazownictwa.
16.06.2020r. 13:53

O projekcie Ustawy o zmianie ustawy - Kodeks spółek handlowych oraz niektórych innych ustaw przygotowanym przez Zespół ekspercki ds. prawa koncernowego powołany w ramach prac Komisji ds. Reformy Nadzoru Właścicielskiego opowiada jego Przewodniczący, prof. dr hab. Andrzej Szumański.
Ministerstwo Aktywów Państwowych
26.05.2020r. 08:55

Piotr Zawistowski, Prezes Zarządu Towarowej Giełdy Energii, podsumowuje dotychczasowe 20 lat funkcjonowania giełdy, przedstawia perspektywy jej rozwoju oraz to jak zmiany w otoczeniu rynkowym mogą wpłynąć na funkcjonowanie TGE.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE