ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

ROZMOWY
18.09.2018r. 16:15

Przesył gazu w Polsce będzie wzrastał, nasze starania o bezpieczeństwo tego przesyłu są coraz większe, a współpraca ze wszystkimi, którzy mogą nam w tym pomóc, jest bezwzględnie potrzebna - powiedział w rozmowie z CIRE Artur Zawartko, wiceprezes zarządu Gaz-System.
10.09.2018r. 09:26

Portal eUDT - wygodny i szybki dostęp do informacji o urządzeniach technicznych i terminach badań.
13.08.2018r. 12:33

PKN Orlen wdraża program "Pij polskie soki" i rozszerza sprzedaż soków owocowych od polskich producentów na całą sieć stacji paliw w kraju. Akcja ta stanowi rozszerzenie oferty pozapaliwowej koncernu. Wojciech Majka, partner handlowy i przyjaciel rodzinnej tłoczni ZPO Janusz Koza - SOK Z GÓR, rozwijający rodzinny projekt PRAWDZIWE PRODUKTY, opowiada w rozmowie z CIRE o tłoczonych w niej sokach i współpracy z Orlenem.
09.08.2018r. 10:47

O priorytetach i wyzwaniach stojących przed Kogeneracją opowiada Piotr Frąszczak, prezes zarządu Kogeneracji. Wywiad przeprowadzony dla czasopisma "Energia" wydawanego przez Agencję Promocji Energii.
23.07.2018r. 12:34

Bogusław Wypychewicz, założyciel i główny akcjonariusz ZPUE SA - o życiu, pracy i swoich pasjach.
14.05.2018r. 13:07

Pierwszy Raport Społecznej Odpowiedzialności Biznesu ZPUE potwierdza, że spółka prowadzi konkretne i systemowe działania CSR-owe - edukacyjne, kulturalne, społeczne i ekologiczne.
11.05.2018r. 05:25

PGE Energia Ciepła, realizująca strategię ciepłowniczą Polskiej Grupy Energetycznej, ma duży wpływ na bezpieczeństwo energetyczne kraju. Rozmowa z Wojciechem Dąbrowskim, prezesem PGE Energia Ciepła opublikowana w tygodniku "Wprost".
17.04.2018r. 18:45

Dolnośląski Instytut Studiów Energetycznych skupiający ekspertów z zakresu szeroko pojętej energetyki i branży wydobywczej jest partnerem merytorycznym XXI edycji konferencji Gazterm, która w dniach 7-9 maja będzie odbywać się w Międzyzdrojach. O programie konferencji i współpracy z jej organizatorami rozmawiamy z wiceprezesem DISE dr Piotrem Paszko.
11.04.2018r. 20:12

Ceny energii elektrycznej zarówno na rynku dnia następnego, jak i w transakcjach terminowych, rosną nieprzerwanie od początku roku, przekraczając pod koniec marca poziom 200 PLN/MWh, a cena uprawnień do emisji CO2 dochodząc do 14 €/EUA, osiągnęła już obecnie poziom przewidywany na rok przyszły.
Bez systemu rekompensat finansowych, który równoważyłby wzrost kosztów energii elektrycznej, wywołany rosnącymi cenami uprawnień do emisji CO2, polskie przedsiębiorstwa energochłonne nie przetrwają. Niestety aktualny projekt nowelizacji ustawy o systemie handlu uprawnieniami do emisji gazów cieplarnianych nie zawiera zapisów taki system wprowadzających.
Rozmowa z Henrykiem Kalisiem, pełnomocnikiem zarządu ds. Zarządzania Energią Elektryczną w ZGH Bolesław S.A.

REKLAMA


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE