ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

ROZMOWY
25.11.2019r. 08:11

- Łączenie rynków ma doprowadzić do sytuacji, w której oferty z Towarowej Giełdy Energii będą widoczne w całej Unii Europejskiej. Polska będzie mogła w większym stopniu korzystać z energii dostępnej na rynkach krajów ościennych, jak Czechy, Niemcy, a także ją eksportować - mówi Piotr Listwoń, wiceprezes Towarowej Giełdy Energii, w rozmowie z BiznesAlert.pl.
19.09.2019r. 15:08

UDT stawia na elektroniczną komunikację z klientami - mówi Piotr Majcherkiewicz, dyrektor Departamentu Informatyki Urzędu Dozoru Technicznego.
21.08.2019r. 12:13

W regionie Europy Środkowej i Wschodniej to właśnie Polska ma największą i najbardziej profesjonalną giełdę gazu prowadzoną przez Towarową Giełdę Energii S.A.. Posiada ona wszelkie predyspozycje do obsługi wymiany handlowej pomiędzy hurtowymi dostawcami i odbiorcami gazu z regionu. Jednak bez interkonektorów i odpowiedniej współpracy z operatorami taki handel nie będzie mógł być realizowany - mówi Remigiusz Nowakowski, prezes Dolnośląskiego Instytutu Studiów Energetycznych w rozmowie z BiznesAlert.pl.
20.08.2019r. 11:16

Rozmowa z Jakubem Patalasem, Członkiem Zarządu i Dyrektorem Technicznym Veolia Energia Warszawa S.A.16.07.2019r. 11:48

- Ciężko pracowaliśmy i dzięki temu przebrnęliśmy na przykład przez kluczowe dla rynku gazu decyzje o gazoporcie czy Baltic Pipe - to przecież URE wydawał najważniejsze postanowienia dotyczące podziału kosztów i wsparcia z funduszy UE, o czym już mało kto pamięta - powiedział Maciej Bando, pełniący obowiązki Prezesa URE, w wywiadzie udzielonym kwartalnikowi Instytutu Jagiellońskiego - Polish Energy Brief.
18.06.2019r. 08:41

O efektach swojej ponad trzyletniej pracy na stanowisku Głównego Geologa Kraju, jak również pełnieniu funkcji Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Surowcowej Państwa, w rozmowie z CIRE mówi prof. Mariusz-Orion Jędrysek.
24.04.2019r. 05:07

Niezbędne jest pilne powołanie Polskiej Agencji Geologicznej bo górnictwo i przemysł konsumujące surowce musi mieć koordynatora zasobów kopalin - ten kto temu przeczy wybitnie szkodzi Polsce i Polakom - powiedział w rozmowie z CIRE prof. Mariusz-Orion Jędrysek, Główny Geolog Kraju w Ministerstwie Środowiska.
23.04.2019r. 19:38

O rozpoczętej przez Veolię kampanii wizerunkowej, znaczeniu edukacji o kwestiach środowiskowych i polityce CSR firmy, mówi Magdalena Kempiński, dyrektor komunikacji korporacyjnej grupy Veolia w Polsce.
15.04.2019r. 11:07

Rozmowa przeprowadzona przez organizatorów konferencji "Bezpieczeństwo energetyczne. Filary i perspektywy rozwoju", która odbyła się w Rzeszowie w dniach 1 i 2 kwietnia br.
15.04.2019r. 06:16

- Kadry to ogromne wyzwanie dla spółki Tauron Wydobycie. Sądzę, że w przyszłości nie środki finansowe, nie trudności geologiczno-górnicze, ale właśnie zebranie jak najlepszej załogi będzie naszym największym wyzwaniem - mówi Zdzisław Filip, prezes spółki Tauron Wydobycie w rozmowie z "Trybuną Górniczą".

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE