ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

ROZMOWY
15.02.2018r. 08:44

Dyrektor departamentu energii jądrowej dr Józef Sobolewski opowiada BiznesAlert.pl o perspektywie rozwoju technologii HTR w Polsce.
22.12.2017r. 10:22

Rok 2017 okazał się dla gazownictwa wyjątkowo udany. Od dawne nie miała ona tak dobrych wyników finansowych i nie notowała tak dużych wzrostów sprzedaży gazu oraz tak szybko rosnącej liczby przyłączeń nowych odbiorców. Rozmowa z Łukaszem Kroplewskim, prezesem Izby Gospodarczej Gazownictwa.
07.11.2017r. 16:37

6 listopada br. Gaz-System uruchomił w Hołowczycach Laboratorium Wzorcowania Gazomierzy. Obiekt, w którym zastosowano unikalne rozwiązania techniczne. Rozmowa z Anetą Kordą-Burzą, dyrektor Pionu Laboratoriów w Gaz-System.
28.08.2017r. 09:29

Liderzy biznesu i kadry kierownicze muszą zrozumieć zmieniające się otoczenie, kwestionować założenia swoich zespołów operacyjnych, a także nieustannie i ciągle wprowadzać innowacje. Czwarta rewolucja przemysłowa zmieni nie tylko to, co robimy, ale i to, kim jesteśmy. Wpłynie na naszą tożsamość i wszystkie związane z nią kwestie: poczucie prywatności, nasze pojęcia dotyczące własności, nasze wzorce konsumpcji, czas poświęcony na pracę i czas wolny, będzie dyktować kierunki rozwoju, planować naszą karierę i umiejętności, pielęgnować zdobyte relacje. I nie ma od tego odwrotu, co nie znaczy, że nie możemy czerpać z tych zmian satysfakcji i radości - podkreśla Janusz Petrykowski, prezes zarządu ZPUE S.A.
23.08.2017r. 05:00

Rozmowa z Andrzejem Kaczmarkiem, Dyrektorem Zarządzającym Centralną Jednostką Inwestycyjną Polskich Sieci Elektroenergetycznych.
21.08.2017r. 12:35

Wywiad z Erykiem Kłossowskim, prezesem zarządu Polskich Sieci Elektroenergetycznych S.A.
Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej
17.08.2017r. 09:19

O znaczeniu i roli inicjatywy Trójmorza oraz perspektywie utworzenia w Polsce regionalnego węzła gazowego opowiada w BiznesAlert.pl. Dr Marcin Sienkiewicz, Prezes Zarządu Dolnośląskiego Instytutu Studiów Energetycznych.
09.08.2017r. 09:20

Regulując system zielonych certyfikatów nie możemy krzywdzić jednych uczestników rynku kosztem drugich. Mała nowela OZE zawiera błędy, które można skorygować na drodze dużej nowelizacji, nad którą pracuje Ministerstwo Energii - mówi w rozmowie z portalem BiznesAlert.pl były prezes Polskich Sieci Elektroenergetycznych Henryk Majchrzak.
10.07.2017r. 18:42

W PGE GiEK wdrożyliśmy Politykę Ochrony Środowiska Grupy Kapitałowej PGE oraz Model Zintegrowanego Systemu Zarządzania. Przestrzegamy przepisów i norm ochrony środowiska, czego potwierdzeniem jest certyfikowany system zarządzania - w tym Zintegrowany System Zarządzania Środowiskiem w oparciu o normę PN - EN ISO 14001. Korzystamy z zasobów naturalnych, prowadzimy restrykcyjną politykę środowiskową i będzie ona konsekwentnie realizowana także w przyszłości - powiedział Sławomir Zawada, prezes zarządu PGE GiEK w rozmowie opublikowanej w "Gazecie Polskiej".
23.06.2017r. 12:32

O projekcie Baltic Pipe, rozmowach o Nord Stream 2, z Sekretarzem Stanu, Pełnomocnikiem Rządu ds. Strategicznej Infrastruktury Energetycznej, Piotrem Naimskim rozmawiał BiznesAlert.pl.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE