ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

ROZMOWY
23.06.2017r. 12:32

O projekcie Baltic Pipe, rozmowach o Nord Stream 2, z Sekretarzem Stanu, Pełnomocnikiem Rządu ds. Strategicznej Infrastruktury Energetycznej, Piotrem Naimskim rozmawiał BiznesAlert.pl.
14.05.2017r. 13:25

Były szef Agencji Wywiadu i długoletni pracownik służb, a obecnie ekspert Fundacji Pułaskiego, Grzegorz Małecki, opowiada portalowi BiznesAlert.pl o tym, jak zarządzają bezpieczeństwem nowoczesne państwa i jakiej reformy w tym zakresie potrzebuje Polska. Komentuje także grę wokół projektu Nord Stream 2.
10.05.2017r. 11:02

W rozmowie z BiznesAlert.pl wiceprezes PGNiG ds. handlowych Maciej Woźniak opowiada o tym, w jaki sposób projekt Bramy Północnej, czyli rozbudowy terminalu LNG i budowy Korytarza Norweskiego, jest atrakcyjną perspektywą biznesową, a nie tylko przedsięwzięciem potrzebnym Polsce z powodów politycznych.
27.04.2017r. 13:24

Gazownictwo jest branżą wymagającą, a realizowane w nim projekty są zaawansowane technologicznie. Dlatego GAZ-SYSTEM zależy na budowaniu wieloletnich relacji z dostawcami usług - powiedziała w rozmowie z CIRE Anna Bednarek, dyrektor Pionu Zakupów GAZ-SYSTEM.
26.04.2017r. 17:24

Rozmowa pomiędzy Adamem Ogrodnikiem, Wiceprezesem Urzędu Dozoru Technicznego a przedstawicielami branży związanej z gazem płynnym - Romanem Ślagowskim, Przewodniczącym Polskiej Organizacji Gazu Płynnego oraz Cezarym Kwellą, Prezesem Zarządu DragonGaz Sp. z o.o.
Notowała: Ewa Dorobińska, Zespół Prasowy UDT
23.04.2017r. 19:02

Ryzyko przy poszukiwaniu gazu łupkowego powoli maleje, szczególnie jeśli uwzględnić niedawno wprowadzone i projektowane zmiany w Prawie geologicznym i górniczym. Najbardziej pilne zmiany prawa już zaszły, lecz najważniejsza przebudowa systemu trwa na poziomie prac rządu - powiedział w rozmowie z CIRE prof. Mariusz-Orion Jędrysek, Główny Geolog Kraju w Ministerstwie Środowiska.
18.04.2017r. 13:58

Wiceprezes Grupy TAURON Jarosław Broda opowiada o zmaganiach Polski z nowymi regulacjami zagrażającymi energetyce węglowej. Czy Polacy zachowają suwerenność energetyczną?
31.03.2017r. 05:38

- Rozsądek zawsze podpowiada, że trzeba być przygotowanym na najczarniejszy scenariusz, nawet jeśli on miałby się nigdy nie zrealizować. Chcielibyśmy być w związku z tym przygotowani i dlatego prowadzimy analizy dotyczące pływającego terminala - powiedział w rozmowie z CIRE Paweł Jakubowski, dyrektor Pionu Rozwoju Gaz-Systemu podczas konferencji "Gaz dla Polski".
28.03.2017r. 07:33

Jesteśmy zainteresowani dostawami gazu z terminala w Kłajpedzie na rynki Łotwy i Estonii - powiedział w rozmowie z CIRE Tadas Matulionis, dyrektor działu LNG w Klapeidos Nafta, podczas konferencji zorganizowanej przez Gaz-System i International Energy Charter w Warszawie 23 marca br.
27.03.2017r. 07:22

Turkmeński gaz stanowi szansę dla ukraińskich i europejskich klientów. Stanowi on jednocześnie pewne zagrożenie dla interesów Gazpromu - powiedział w rozmowie z CIRE Urban Rusnák, sekretarz generalny International Energy Charter (IEC) podczas konferencji zorganizowanej przez Gaz-System i IEC w Warszawie 23 marca br.

REKLAMA


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE