ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

ODCINKI
25.05.2018r. 09:11

Poznaj zielone oblicze Grupy Enea, w skład której wchodzi 21 elektrowni wodnych!
11.05.2018r. 05:52

Wyniki Grupy Energa za I kwartał 2018 rok, wraz z komentarzem, przedstawia Jacek Kościelniak, Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych Energa SA.
18.04.2018r. 13:20

Kilka tysięcy zł dofinansowania do wymiany tzw. "kopciuchów" na ekologiczne urządzenia grzewcze. A ponadto specjalna oferta antysmogowa, serwis internetowy i program edukacyjny "Oddycham z energią". Tak Energa walczy ze smogiem. 12 kwietnia w Grudziądzu firma wspólnie z PKEE omawiała sposoby poprawy jakości powietrza w polskich miastach. W debacie wzięły udział także lokalne władze, mieszkańcy i przedstawiciele organizacji pozarządowych.
11.04.2018r. 08:35

Farmy wiatrowe i fotowoltaiczne, elektrownie wodne i systemowe. Zobacz jak wyglądają, obiekty Energa Wytwarzanie z lotu ptaka
05.04.2018r. 12:53

Poprzez wdrożenie Strategicznej Agendy Badawczej, Tauron ma ambicje aby stać się liderem innowacji w sektorze energetycznym. Przyjęty dokument tworzy ramy ekosystemu sprzyjającego opracowywaniu rozwiązań wyprzedzających rynek. Grupa wykorzystuje własne zasoby, a także potencjał tkwiący we współpracy ze startupami.
04.04.2018r. 21:09

Energa Elektrownie Ostrołęka obchodziła w 2016 roku 60-lecie istnienia. Zobacz jak się rozwijała i wpływała na region.
30.03.2018r. 06:19

Średnie ceny sprzedaży energii elektrycznej wytworzonej w wysokosprawnej jednostce kogeneracji . W podziale na: jednostki opalane paliwami gazowymi lub o łącznej mocy zainstalowanej elektrycznej źródła poniżej 1 MW, opalane metanem uwalnianym i ujmowanym przy dołowych robotach górniczych w czynnych, likwidowanych lub zlikwidowanych kopalniach węgla kamiennego lub gazem uzyskiwanym z przetwarzania biomasy oraz inne niż wcześniej wymienione.
28.03.2018r. 09:26

Największa w Polsce farma fotowoltaiczna o mocy prawie 4 MWW zlokalizowana w gminie Czernikowo koło Torunia. Jej roczna produkcja energii to około 3 500 MWh, co wystarczy na pokrycie zapotrzebowania ok. 1600 gospodarstw domowych. Instalacja składa się z blisko 16 tys. paneli - każdy o mocy 240W. Farma zajmuje powierzchnię ponad 24 tys. m kw., co odpowiada wielkości trzech boisk do piłki nożnej. Przy tej wielkości rocznej produkcji elektrownia konwencjonalna wyemitowałaby ok. 3 tys. ton CO2.
Energa
05.01.2018r. 10:01

Zmniejszenie aktywności na rynku gazu w okresie świątecznym. Nadwyżki gazu mogą wpłynąć na obniżenie cen. Od kilku miesięcy można obserwować odwrócenie mechanizmu stanowienia cen, czyżby polityka dywersyfikacji dostaw wpłynęła na zmianę sposobu kształtowania cen przez wschodniego dostawcy, czy to tylko okresowa zmiana.
18.10.2017r. 11:01

Bieżące wydanie raportu zawiera m.in. informacje na temat kształtowania się cen jednostek EUA/EUAA/CER we wrześniu oraz wybrane, zbiorcze dane z rynku pierwotnego i wtórnego dotyczące jednostek EUA i CER. Ponadto, w numerze zamieszczono informacje na temat ustaleń po spotkaniu w ramach trilogu w sprawie reformy EU ETS, informacje o rozwoju systemów ETS na świecie (w tym polityka klimatyczna Argentyny), kalendarium najważniejszych wydarzeń związanych z funkcjonowaniem systemu EU ETS i non-ETS w przyszłym miesiącu, a także pozostałe informacje związane z polityką klimatyczną.
KOBiZE

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE