ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
21.09.2018r. 14:18

Wzmocniona obsługa zarówno w stacjonarnych placówkach jak i w kanałach zdalnych, a także nowy model cennika przygotowany tak, aby klienci mogli szybko podpisać możliwie najkorzystniejsze dla siebie umowy.

PGE Obrót
21.09.2018r. 05:19

W dniach 6-7 października Narodowe Centrum Badań Jądrowych wraz z PPUP Zakładem Unieszkodliwiania Odpadów Promieniotwórczych, zaprasza na Dni Otwarte ośrodka jądrowego Świerk. Dla chętnych przygotowaliśmy 12 tras zwiedzania, wystawy, konkurs i pokazy filmów. Do ośrodka będzie można dojechać specjalnym transportem z Warszawy, Garwolina i Otwocka. 24 września uruchomimy rezerwację internetową na ok. połowę miejsc na trasy zwiedzania.
NCBJ
20.09.2018r. 13:20

Alchemia Światła, wielkie multimedialne widowisko powraca do miejsca, gdzie projekt się narodził - na Zamek Królewski na Wawelu. Dzięki zaawansowanej technologii i niezwykłym artystycznym środkom wyrazu, ponownie przeniesie widzów w inny wymiar. W tym roku, ten niepowtarzalny spektakl będzie inspirowany 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.
Tauron
19.09.2018r. 06:44

100 najlepszych listów napisanych przez uczniów szkół podstawowych znajdzie się w kapsule czasu umieszczonej na Wzgórzu Wawelskim. Laureaci otrzymają również atrakcyjne nagrody oraz wezmą udział w uroczystości na Zamku Królewskim na Wawelu.
Tauron
19.09.2018r. 05:32

Obiecali ...i słowa dotrzymali. Impuls Team z Politechniki Świętokrzyskiej wspierany przez ZPUE zwyciężył w zawodach łazików marsjańskich w Starachowicach. Kosmiczny pojazd okazał się najlepszy spośród 35 drużyn z 20 krajów świata! Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Łodzi , a trzecia lokata przypadła zespołowi z Toronto.
ZPUE
18.09.2018r. 14:52

Grupa Energa jest sponsorem głównym najnowszego dzieła Filipa Bajona - "Kamerdyner". Zrealizowana z dużym rozmachem produkcja to opowieść o wspólnych losach Polaków, Kaszubów i Niemców. 17 września uroczysty pokaz filmu otworzył 43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, a 21 września obraz trafi na ekrany kin.
Energa
18.09.2018r. 12:44

O tym jak przebiega proces wytwarzania energii elektrycznej i ciepła, jak wyglądają kluczowe instalacje wytwórcze, nastawnia blokowa, co to jest i do czego służy młyn węglowy, z jakiego paliwa korzysta elektrownia, co wydobywa się z komina, mogli się przekonać odwiedzający Elektrownię Dolna Odra podczas Dnia Otwartego, który odbył się 15 września 2018 r. Tego dnia elektrownię odwiedziło aż 70 osób.
PGE GiEK
18.09.2018r. 10:55

Założyciel, Główny Akcjonariusz i Przewodniczący Rady Nadzorczej ZPUE Bogusław Wypychewicz wraz z Małżonką Małgorzatą Wypychewicz odebrali Nagrodę Specjalną 31. Międzynarodowych Energetycznych Targów Energetab w Bielsku-Białej z okazji jubileusz 30-lecia istnienia firmy.
ZPUE
18.09.2018r. 05:13

Już tylko kilka dni pozostało do inauguracji Ósmej Polskiej Konferencji Hydroenergetycznej "RENEXPO Poland. Tegoroczna konferencja powiązana jest z jubileuszem XXX-lecia Towarzystwa Rozwoju Małych Elektrowni Wodnych i wizytą w elektrowni pompowo-szczytowej Porąbka-Żar.
Towarzystwa Elektrowni Wodnych
17.09.2018r. 12:58

17 września 2018 roku rusza jesienna odsłona programu "Dynamiczni Seniorzy z Energią", podczas którego uczestnicy śmiało udowadniają, że ich aktywność nie kończy się wraz z przejściem na emeryturę i ćwiczyć można w każdym wieku. To już druga edycja cieszącego się niezwykłą popularnością programu skierowanego do seniorów mieszkających w 15 gminach Pomorza.
Energa

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE