ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
14.04.2021r. 23:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Tematem przewodnim kolejnej edycji będzie "Morska energetyka wiatrowa - szansa na nowe kompetencje dla polskich przedsiębiorców". Wydarzenie odbędzie się w formule online 15 kwietnia. Wezmą w nim udział przedstawiciele administracji publicznej, największych polskich firm energetycznych oraz prywatnych przedsiębiorców.
Kongres 590
14.04.2021r. 19:51

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych Polityką Energetyczną Polski (PEP2040) na wydarzenie pt. "Energetyczny Backstage - Polska droga do neutralności klimatycznej", które odbędzie się 21 kwietnia 2021 o godzinie 15:00 na platformie Microsoft Teams.
Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej
14.04.2021r. 18:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, w ramach finansowanego z Funduszy Europejskich ekologicznego przedsięwzięcia "Innowacyjna biogazownia", przeznaczy na rozwój sektora polskich biogazowni 32,5 mln zł. Wśród najwyżej punktowanych wymagań, które powinny spełnić podmioty biorące udział w przedsięwzięciu wpisującym się w strategię Europejskiego Zielonego Ładu, znalazły się autonomiczność biogazowni oraz jak najwyższa wydajność produkcji biometanu.
13.04.2021r. 16:59

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Dwa jeże wróciły na łono natury po zimie dzięki projektowi "Jeż MegaZwierz". Zwierzęta zimę spędziły u pracownika Taurona.
Tauron
09.04.2021r. 15:21

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Wydawnictwo "Nowa Energia" zaprasza do udziału w VI Konferencji "Niezawodność i Cyberbezpieczeństwo infrastruktury krytycznej i przemysłowej - IT/OT", która odbędzie się w dniach 9-10 czerwca 2021 r. w Falentach pod Warszawą (Al. Hrabska 4B, 05-090 Raszyn-Falenty) - formuła hybrydowa.
Wydawnictwo "Nowa Energia"
09.04.2021r. 12:54

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Wydawnictwo "Nowa Energia" zaprasza do udziału w XII Konferencji "Gaz w Energetyce - Realizacja i Eksploatacja Bloków Gazowych i Gazowo-Parowych", która odbędzie się w dniach 19-20 maja 2021 r. w Bydgoszczy (City Hotel Bydgoszcz, ul. 3 Maja 6, 85-950 Bydgoszcz) - formuła hybrydowa.
Wydawnictwo "Nowa Energia"
08.04.2021r. 14:37

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Tauron dołącza do akcji SmogoBus organizowanej w Sosnowcu, której celem jest zachęcenie mieszkańców miasta do wymiany starych pieców na bardziej ekologiczne ogrzewanie. 9 kwietnia SmogoBus będzie promował również ciepło sieciowe w Sosnowcu. W ramach swojego udziału w akcji, Spółka zaplanowała działania informacyjne skierowane do mieszkańców budynków wielorodzinnych, które można podłączyć do sieci ciepłowniczej w ramach likwidacji niskiej emisji.
Tauron Ciepło
07.04.2021r. 21:00

"Chcemy strategicznie i systemowo wyznaczać kierunek działań na rzecz wsparcia polskiego sportu przez spółki Skarbu Państwa" - powiedział wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin podczas briefingu 6 kwietnia poświęconego powołaniu w MAP zespołu ds. sponsoringu sportu przez spółki Skarbu Państwa.
Ministerstwo Aktywów Państwowych
06.04.2021r. 17:30

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Wytwórnia "The Wolfpack Berlin" udostępniła materiał filmowy z postępów poczynionych w gigafabryce Tesli pod Berlinem.
CleanTechnica
04.04.2021r. 22:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Air Products (NYSE: APD), wiodący producent gazów przemysłowych na świecie, zawarł wieloletnią umowę VPPA (Virtual Power Purchase Agreement) na zakup zielonej energii w Polsce od Green Investment Group (GIG), należącej do funduszy inwestycyjnych Macquarie. Energia pozyskiwana będzie z farmy wiatrowej zlokalizowanej w miejscowości Ścieki w centralnej Polsce. Do roku 2030 Polska zamierza pozyskiwać 23% zapotrzebowania na energię elektryczną ze źródeł odnawialnych, w których farmy wiatrowe będą mieć znaczący udział. Podpisanie umowy VPPA z jednym z największych na świecie zespołów ekspertów i inwestorów zaangażowanych w rozwój projektów zielonej infrastruktury to działanie, które wpisuje się w postanowienia Polityki energetycznej Polski.
Air Products

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE