ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
22.10.2019r. 16:07

Instalacja pod nazwą Latarnia ma powstać na jednym z trzech kominów monumentalnej Elektrociepłowni Szombierki w Bytomiu. Projekt, zaproponowany przez śląskiego architekta Przema Łukasika, ma być formą apelu o ochronę postindustrialnego dziedzictwa.
22.10.2019r. 13:30

10 nowych samochodów, które są jednymi z głównych nagród w wielkiej loterii Oreln, trafiło dziś do swoich właścicieli. Zwycięzcom gratulował Daniel Obajtek, prezes PKN Oreln, Patrycja Klarecka, Członek Zarządu PKN Oreln ds. Sprzedaży Detalicznej oraz kierowca Oreln Team - Robert Kubica. To nie koniec emocji. Do 31 grudnia na uczestników loterii czeka jeszcze wiele atrakcyjnych nagród, w tym 20 samochodów, wyjazd na ostatni wyścig sezonu Formuły 1 do Abu Zabi, a także produkty pod marką Verva.
Orlen
22.10.2019r. 12:02

Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka to impreza cykliczna, organizowana co roku przez inne Akademickie Koło Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Tegoroczne wydarzenie przeprowadzane w Poznaniu jest już 21 takim przedsięwzięciem. Edycja będzie prowadzona pod hasłem "Elektromobilność i efektywne zarządzanie energią elektryczną - wyzwania dla młodych elektryków na nowe 100 lat".
Akademickie Koło SEP przy Politechnice Poznańskiej
22.10.2019r. 10:06

Projekty spółek Grupy Kapitałowej PGE znalazły się na liście kilkudziesięciu projektów społecznych biznesu, które miały największą wartość dla społeczeństwa w mijającym 30-leciu. Listę ogłoszono podczas konferencji "Społeczne wyzwania biznesu po 30 latach gospodarki wolnorynkowej w Polsce", która odbyła się w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju.
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna
21.10.2019r. 14:10

PGE Polska Grupa Energetyczna została nagrodzona w IX edycji plebiscytu "Pracodawca Godny Zaufania" za wieloletni program wolontariatu pracowniczego.
PGE
21.10.2019r. 13:02

Elektrownia Opole należąca do spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE, po raz XV zorganizowała dni otwarte. 18 i 19 października każdy mógł zobaczyć "serce" jednej z najnowocześniejszych elektrowni na świecie i poznać tajniki produkcji energii elektrycznej w dwóch nowych blokach energetycznych o łącznej mocy 1800 MW. W ciągu dwóch dni opolską elektrownię odwiedziło około 700 osób.
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
21.10.2019r. 12:59

Sprawiedliwa transformacja energetyczna - pod takim hasłem Polski Komitet Energii Elektrycznej (PKEE) we współpracy z Danish Energy Association zorganizował wizytę studyjną polskich i duńskich członków Parlamentu Europejskiego w Elektrowni i Kopalni Bełchatów oraz na Górze Kamieńsk.
PKEE
21.10.2019r. 08:13

PGE Obrót stawia na proekologiczne i wygodne dla klientów usługi. Wspólnie z Lasami Państwowymi zwraca uwagę na ochronę środowiska oraz gospodarkę leśną, zachęcając do wyboru elektronicznej formy rozliczeń, jaką jest eFaktura.
PGE Obrót
18.10.2019r. 21:20

Ponad trzy tysiące pracowników na zmianie, setki ciężkich pojazdów stale poruszających się po terenie budowy, wielu podwykonawców i międzynarodowa załoga, a w pewnych etapach projektu prace prowadzone 24 godziny na dobę to sytuacje, które na terenie budowy bloku 910 MW w Jaworznie były codziennością. Tak wielkie i skomplikowane organizacyjnie przedsięwzięcie wymaga szczególnego podejścia w kwestii organizacji bezpieczeństwa i higieny pracy.
Tauron
18.10.2019r. 16:35

PGE Polska Grupa Energetyczna otrzymała nagrodę Innowatora WPROST w kategorii "Energetyka". PGE została wyróżniona za rozwój kompleksowej infrastruktury dla elektromobilności, ze szczególnym uwzględnieniem odnawialnych źródeł energii, które w 100 proc. zasilają auta elektryczne korzystające ze stacji ładowania Grupy PGE.
PGE

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE