ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
18.01.2019r. 13:35

W Tauron Dystrybucja Pomiary działa specjalistyczne Laboratorium AMI, które zajmuje się sprawdzeniem inteligentnych liczników AMI w zakresie technicznym i funkcjonalnym, wdrażaniem rozwiązań komunikacji sieci domowej oraz rozwojem i sprawdzaniem użyteczności nowych technologii transmisji danych pomiarowych.
Tauron
17.01.2019r. 06:25

W dniach 14-15 stycznia 2019 r. w Warszawie, w Hotelu Sofitel Victoria odbyła się XIX edycja Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego POWERPOL, poświęcona omówieniu perspektyw rozwoju polskiej energetyki w odniesieniu do najbliższych lat, którego głównym organizatorem jest Europejskie Centrum Biznesu.
Europejskie Centrum Biznesu
16.01.2019r. 05:15

W Warszawie w dniach 14-15 marca 2019 r. odbędzie się 39. Zjazd Gazowników. W trakcie wydarzenia zaplanowane są trzy panele merytoryczne, w których udział wezmą przedstawiciele branży gazowniczej oraz środowiska naukowego.
Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych
15.01.2019r. 10:53

PGE Energia Ciepła jest partnerem Zimowego Narodowego - strefy zimowych atrakcji na PGE Narodowym. W ramach podpisanej umowy spółka została sponsorem lodowiska rodzinnego oraz tytularnym partnerem "Poranków dla dzieci". Jest to pierwszy etap projektu PGE Energii Ciepła związanego z promocją rodzinnego i amatorskiego łyżwiarstwa.
PGE Energia Ciepła
15.01.2019r. 09:36

LW Bogdanka otrzymała nagrodę w kategorii "Innowacyjność" w konkursie Górniczy Sukces Roku, organizowanym przez Górniczą Izbę Przemysłowo - Handlową. Wręczenie nagród odbyło się 14 stycznia br. podczas Górniczego Koncertu Noworocznego w Filharmonii Śląskiej w Katowicach.

LW Bogdanka
15.01.2019r. 06:37

W ramach integracji z Grupą Enel, EnerNOC Polska Sp. z o.o. zmieniła nazwę na Enel X Polska Sp. z o.o. W ślad za zakontraktowaniem około 70 proc. mocy w usługach Demand Side Response (DSR) z rynku mocy, firma organizuje bezpłatną sesję informacyjną dla odbiorców energii dotyczącą DSR i zarządzania zakupami energii.
Enel X
14.01.2019r. 14:36

Szkoły zawodowe, centra kształcenia zawodowego, zespoły szkół uczące w zawodach elektryka i energetyka - Tauron Dystrybucja współpracuje już z 28 ośrodkami edukacyjnymi w celu wspieranie kształcenia w zawodzie elektryka i energetyka. W ostatnim czasie pięć z nich zostało wyposażonych w nowoczesny sprzęt i narzędzia służące do nauki zawodu.
Tauron
11.01.2019r. 18:18

GLKS Rudawy, KS Zakopane, Zaborze Zabrze zwycięzcami Tauron Energetyczny Junior Cup. Do rywalizacji w wielkim finale, rozgrywanym w krakowskiej Tauron Arenie, stanęły 24 piłkarskie ekipy z południowej Polski. Zespoły zostały wyłonione w wojewódzkich turniejach eliminacyjnych rozegranych jesienią ubiegłego roku.
Tauron
11.01.2019r. 18:15

Energa została doceniona za zaangażowanie w rozwój polskiej koszykówki. Podczas Gali Mistrzów Sportu ogłoszono wyniki Plebiscytu Przeglądu Sportowego. Energa SA otrzymała nagrodę specjalną - "Nadzieja dla Sportu".
Energa
11.01.2019r. 14:04

8 stycznia 2019 roku Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa w Siedlcach ogłosiła nabór zgłoszeń do udziału w II Forum Młodych - Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, w którym PGE Ventures będzie pełnić rolę partnera wspierającego.
PGE Ventures

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE