ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
21.07.2018r. 23:15

Niepełnosprawne rodzeństwo z Gminy Dziemiany może już swobodnie poruszać się po swoim domu. Fundacja Energa wsparła zakup i montaż dźwigu osobowego. Dzięki temu ich życia staną się prostsze, a codzienne obowiązki nie sprawią trudu.
Energa
20.07.2018r. 17:32

Grupa Energa wspiera XIV edycję Ladies' Jazz Festival. Przez najbliższy tydzień w Gdyni i Wejherowie wystąpią nie tylko największe światowe gwiazdy, ale także młode talenty muzyki jazzowej.
Energa
18.07.2018r. 16:20

Pomorski gigant energetyczny - Energa SA - podpisał z Klubem Sportowym Chemik Police List Intencyjny otwierający drogę do dalszej współpracy. To ważne wydarzenie dla siedmiokrotnego Mistrza Polski w siatkówce kobiet miało miejsce w środę (18 lipca br.) na Stadionie Energa w Gdańsku. Głównymi bohaterami uroczystości byli: Arkadiusz Siwko, prezes zarządu Energa SA i Paweł Frankowski, prezes zarządu Chemik Police.
Energa
17.07.2018r. 17:12

"Kurier" to nowy film Władysława Pasikowskiego, reżysera hitów "Jack Strong" i "Pitbull. Ostatni pies". Sensacyjna historia szpiegowska inspirowana jest sekretną misją słynnego "Kuriera z Warszawy". Mecenasem produkcji jest PGE Polska Grupa Energetyczna.
PGE
13.07.2018r. 17:08

Na Polach Grunwaldzkich do walki stanie 1200 rycerzy. Podobnie jak 608 lat temu, 14 lipca 2018 roku oddziały polsko-litewskie stoczą bitwę z wojskami Zakonu Krzyżackiego. Dni Grunwaldu upamiętniają potyczkę króla Jagiełły z Krzyżakami. Grupa Energa jest Żelaznym Sponsorem tego wydarzenia.
Energa
12.07.2018r. 05:33

Czy można już mówić, że polska energetyka rzeczywiście nabiera nowego oblicza? Czy elektromobilność to faktycznie szansa i przyszłość dla polskiej gospodarki? Czy Polska faktycznie staje się bezpieczna w zakresie dostaw gazu? Czy energetyka atomowa ma w Polsce sens?
10.07.2018r. 09:57

Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy zaprasza na regionalną konferencję konsultacyjną dotyczącą projektu Polityki Surowcowej Państwa, którą organizują Ministerstwo Środowiska i PIG - PIB.
Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy
06.07.2018r. 13:10

Energa od 5 lat umożliwia działanie ogólnopolskiej infolinii 801 BOCIAN. Dzięki niej przyrodnicy mogą pomagać bocianom z całej Polski.
Energa
05.07.2018r. 11:56

Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej (PSEW) pragnie przekazać wstępne stanowisko wobec projektu Planu zagospodarowania przestrzennego Polskich Obszarów Morskich w skali 1:200 000 (PZPPOM). Niniejsze stanowisko nawiązuje do argumentów przedstawionych w piśmie z dnia
18 czerwca 2018 r., wystosowanego przez Stowarzyszenie do Urzędu Morskiego w Gdyni oraz rozwija niektóre kwestie. Chcieliśmy jednocześnie zaznaczyć, że Stowarzyszenie przedstawi w przewidzianym terminie, na piśmie pełną wersję uwag wobec projektu.

Janusz Gajowiecki, Prezes PSEW
03.07.2018r. 18:57

W dniach 29-30 czerwca bieżącego roku już po raz piąty odbyło się Sympozjum naukowe "ProEnergo-Możliwości i Horyzonty Ekoinnowacyjności", tym razem pod tytułem "Ecological lnnovation Day". V Sympozjum ProEnergo zostało zorganizowanie przez Wydział Elektryczny Politechniki Częstochowskiej, AGH, IF PAN Warszawa i Politechnikę Warszawską. Instytut Ochrony Środowiska-Państwowy Instytut Badawczy był współorganizatorem tego wydarzenia, a także parterem merytorycznym.

Instytut Ochrony Środowiska - Państwowy Instytut Badawczy

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE