ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
25.05.2018r. 21:25

Konsultantka Energi, Beata Woźniak z Gdańska znalazła się w gronie czterech finalistów konkursu Telemarketer Roku 2018, w kategorii "Obsługa klienta". Była to najpopularniejsza kategoria tegorocznej edycji. O nagrodę w niej walczyło aż 60 uczestników. Wyróżnienie cieszy podwójnie, ponieważ Energa była jedyną firmą z branży energetycznej, której przedstawiciel znalazł się w pierwszej czwórce w Polsce.
Energa
25.05.2018r. 13:25

Ruszył program "Dynamiczni Seniorzy z Energią" adresowany do osób 55+ chcących poprawić swoją kondycję fizyczną i zadbać o zdrowie. W 15 miejscowościach województwa pomorskiego odbędą się Gminne Dni Seniora, cotygodniowe zajęcia sportowe i konsultacje medyczne.
Energa
25.05.2018r. 06:12

Eastern Europe Energy Forum - jedna z najważniejszych konferencji poświęcona przyszłości sektora energii w Polsce i Europie Wschodniej odbędzie się 4 czerwca 2018 r. w warszawskim Centrum Nauki Kopernik.
Pracodawcy RP
24.05.2018r. 23:30

"Rozwój transparentnego, detalicznego rynku gazu ziemnego w Polsce. Możliwe dalsze działania." - był tematem warsztatów zorganizowanych 23 maja 2018 r. przez Towarzystwo Obrotu Energią we współpracy z Urzędem Regulacji Energetyki. W wydarzeniu wzięli udział m.in. przedstawiciele Ministerstwa Energii, Polskiej Spółki Gazownictwa, Urzędu Regulacji Energetyki, Federacji Konsumentów oraz liczni sprzedawcy gazu. Celem inicjatywy była wymiana opinii, doświadczeń i propozycji, które będą podstawą do dalszego rozwoju detalicznego rynku gazu w naszym kraju.
TOE
24.05.2018r. 11:33

Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej opublikowało w maju raport "Energetyka. Dystrybucja i przesył". Bogate w wykresy i infografiki wydawnictwo prezentuje kompleksowe informacje i dane na temat podsektora przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej w 2017 roku. To kolejna edycja rocznika PTPiREE.

PTPiREE
23.05.2018r. 13:16

W poznańskiej Hali widowiskowo-sportowej Arena spotkali się dziś uczniowie poznańskich szkół podstawowych, by rywalizować ze sobą w finałowym turnieju Enei Ligi Mini Piłki Siatkowej. Zawody rozgrywane są w ramach projektu Enea Akademia Sportu, który od kilku lat z powodzeniem realizowany jest we współpracy z klubem sportowym Enea Energetyk Poznań. Dzięki tej współpracy najmłodsi mają szansę rozwijać swoje sportowe talenty pod okiem profesjonalistów. To piąta edycja Enea Mini Cup.
Enea
23.05.2018r. 12:32

Tegoroczny, 57. "Muzyczny Festiwal w Łańcucie", odbywa się w dniach 19-27 maja. Po raz kolejny mecenasem wydarzenia, które zyskało już zasłużoną, światową renomę, jest PGE Polska Grupa Energetyczna.
PGE
22.05.2018r. 18:56

Pięć drużyn rywalizowało w wielkim finale o Nagrodę Prezesa Enei w trzeciej edycji konkursu "Modelowanie Rynku Energii". Po wysłuchaniu finałowych prezentacji Komisja Konkursowa wybrała najlepszych. Piotr Matuszak i Albert Trąpczyński z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu wyjadą na szkolenie organizowane na Uniwersytecie Stanforda w Stanach Zjednoczonych.
Enea
22.05.2018r. 14:28

PGE już po raz trzeci otrzymała "Srebrny Listek CSR" przyznawany przez tygodnik Polityka oraz Deloitte. Wyróżnienie jest potwierdzeniem odpowiedzialnego podejścia do prowadzenia biznesu.
21.05.2018r. 20:02

Już trzeci rok z rzędu PGE została nagrodzona Orłem "Wprost". Grupa była bezkonkurencyjna wśród przedsiębiorstw o największym średnim zysku netto w województwie mazowieckim.
PGE

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE