ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
10.12.2019r. 12:02

Monumentalna, zrujnowana dziś Elektrociepłownia Szombierki w Bytomiu znalazła się w tym roku na krótkiej liście miejsc i zabytków, z których organizacja Europa Nostra wytypuje siedem najbardziej zagrożonych obiektów europejskiego dziedzictwa.
10.12.2019r. 11:48

Na dwa tygodnie przed Świętami, tuż po zmroku, we wrocławskim Parku Staromiejskim królować będzie światło. Zaskakującą metamorfozę przeżyją parkowe drzewa i alejki, ożywione kolorami i intrygującymi instalacjami świetlnymi. Także fragment fasady Wrocławskiego Teatru Lalek zamieni się w płótno malarskie, rozświetlone fantazyjnymi obrazami nasyconymi świątecznymi akcentami. Park zamieni się w "Zaczarowany ogród" i zachwyci bajeczną przemianą. Świetlne atrakcje zapewni firma Turon Dystrybucja we współpracy z Wrocławskim Teatrem Lalek.
Tauron
09.12.2019r. 20:49

PSE S.A., pełniące funkcję Operatora Systemu Przesyłowego Elektroenergetycznego (OSP) na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, poddają pod konsultacje zainteresowanych stron projekt planu rozwoju w zakresie zaspokojenia obecnego i przyszłego zapotrzebowania na energię elektryczną na lata 2021-2030 (dalej: PRSP).
PSE
09.12.2019r. 16:15

Piłkarze Lechii Gdańsk kolejny sezon będą grać z logiem Energi na koszulkach.
Energa
09.12.2019r. 05:20

Poprzednia edycja targów ENEX/ENEX Nowa Energia odniosła ogromny sukces. Ponad 6 tysięcy zwiedzających odwiedziło ekspozycje 84 firm z czterech krajów: Polski, Niemiec, Czech i Chin.
Targi Kielce
07.12.2019r. 14:17

Informujemy, że nie są prawdziwe wypowiedzi polityków zawarte w artykule pt. "Orlen chce wchłonąć Energę. Opozycja: "Fatalna wiadomość dla Pomorza" autorstwa red. Michała Tokarczyka, który ukazał się na łamach portalu trójmiasto.wyborcza.pl w dniu 06.12.2019 r.
Orlen
06.12.2019r. 15:58

Kolejni zwycięzcy Loterii Orlen odebrali kluczyki do nowych, rodzinnych samochodów. Gratulowała im Patrycja Klarecka, Członek Zarządu PKN Orlen ds. Sprzedaży Detalicznej i Robert Kubica, kierowca Orlen Team. To nie koniec emocji. Loteria potrwa do 31 grudnia, a na jej uczestników czeka jeszcze wiele atrakcyjnych nagród, w tym kolejne 12 samochodów i produkty marki VERVA.
Orlen
06.12.2019r. 15:23

Akademia Ekodobrych Praktyk GiEKSY to projekt edukacyjny spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE. Jego ideą jest popularyzacja najnowszych rozwiązań technologicznych w zakresie ochrony klimatu, gleby i wody w energetyce oraz w przemyśle. W ramach akademii odbywają się seminaria, w których uczestniczą przedstawiciele samorządów terytorialnych, przedsiębiorstw oraz administracji publicznej. Najnowszą edycję seminarium zorganizowano w Bełchatowie.
PGE GiEK
06.12.2019r. 11:23

27 listopada w Warszawie odbył się III Kongres Innowacji w Energetyce.
IGEiOŚ
05.12.2019r. 16:12

W drugim dniu konferencji klimatycznej COP 25, na spotkaniu poświęconym wyzwaniom
i szansom osiągnięcia zerowej emisji netto swoje wystąpienie, jako przedstawiciel, Polskiej Unii Ubocznych Produktów Spalania, wygłosił Lech Sekyra - prezes PGE Ekoserwis, spółki należącej do PGE Energia Ciepła z Grupy Kapitałowej PGE.

PGE Energia Ciepła

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE