ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
17.05.2019r. 15:25

Bodziak na start to najnowsza inicjatywa Taurona skierowana do pracowników, którzy zostali rodzicami. Akcja stanowi element projektu Rodzinna MegaMoc organizowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny, który w tym roku trwa w Tauronie przez cały tydzień.
Tauron
17.05.2019r. 12:56

Opracowana i wyprodukowana przez ZPUE Inteligentna Stacja Transformatorowa została nagrodzona w konkursie NOVATOR organizowanym przez Staropolską Izbę Przemysłowo-Handlową w kategorii "Innowacyjna inwestycja". Wręczenie nagrody odbyło się podczas uroczystej gali zorganizowanej w Kieleckim Centrum Kultury.
ZPUE
15.05.2019r. 13:17

Największe zawody łodzi solarnych zbliżają się wielkimi krokami. Jednak aby wziąć w nich udział nie wystarczy organizacja wyjazdu, przewiezienie łodzi, i odpowiednie przeszkolenie pilota. Start jest jednak uwarunkowany spełnieniem wielu reguł. Wrocławscy studenci nieustannie pracują nad łodzią. Żeby wystartować w zawodach należy spełnić odpowiednie wymagania techniczne oraz dobrze przystosować swoja konstrukcję do zmagań podczas kilku konkurencji.
Karol Bryła, PWR Solar Boat Team
14.05.2019r. 11:02

Tauron od kilku lat sukcesywnie wdraża koncepcję work-life balance, która zakłada równowagę miedzy pracą, a życiem prywatnym. Od trzech lat w firmie funkcjonuje program "Mama pracuje", a w związku z Międzynarodowym Dniem Rodziny, który przypada 15 maja, Grupa Tauron przedłużyła święto rodziny o cały tydzień.
13.05.2019r. 12:43

Podczas XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, Tauron wspólnie z ING Bankiem Śląskim, przygotował specjalną promocję na korzystanie z aut elektrycznych dostępnych przez aplikację eCar.
Tauron
09.05.2019r. 15:53

Bezpieczeństwo, rozwój i integracja nadbałtyckich rynków gazu to główny temat pierwszego panelu dyskusyjnego otwierającego tegoroczną XXII konferencję Gazterm. Na zaproszenie Dolnośląskiego Instytutu Studiów Energetycznych, który jest partnerem merytorycznym wydarzenia, w dyskusji panelowej udział wzięli znamienici goście - Minister Piotr Naimski - Pełnomocnik Rządu do spraw Strategicznej Infrastruktury Energetycznej, Žygimantas Vaičiūnas - Minister Energii Republiki Litewskiej, Ole Egberg Mikkelsen - Ambasador Królestwa Danii w Polsce oraz Marcin Roszkowski, prezes Instytutu Jagiellońskiego. Moderatorem dyskusji był Remigiusz Nowakowski, prezes DISE.
DISE
09.05.2019r. 12:06

Ruszyła rejestracja na pierwszą edycję konferencji "Społecznie odpowiedzialni - regionalnie o przyszłości". Jej celem jest kształtowanie współpracy biznesu i organizacji pozarządowych na rzecz rozwoju lokalnego i poprawy jakości życia w Wielkopolsce. Konferencja odbędzie się 6 czerwca. Organizowana jest przez Eneę we współpracy z Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
Enea
08.05.2019r. 11:12

Po raz piąty kapituła wybrała laureatów konkursu "Samorząd przyjazny energii", doceniając ich za działania na rzecz poprawy niezawodności i bezpieczeństwa dostaw energii, przeciwdziałanie smogowi i rozwój elektromobilności. Nagrody wręczono 7 maja na uroczystej gali podczas Międzynarodowych Targów Energetyki Expopower w Poznaniu.
PTPiREE
08.05.2019r. 10:24

ZPUE S.A. otrzymała Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich za Inteligentną Stację Transformatorową SPS z magazynem energii. Uroczystość wręczenia nagrody odbyła się we wtorek (7.05) podczas odbywającej się w stolicy Wielkopolski wystawy EXPOPOWER.
ZPUE
08.05.2019r. 05:02

Już 5-6 czerwca w płockiej ORLEN ARENIE odbędzie się VI edycja Kongresu Polska Chemia. Wydarzenie od lat tworzy platformę do wymiany doświadczeń, poglądów i pogłębionej dyskusji przedstawicieli jednej z najważniejszych gałęzi przemysłu.
Polska Izba Przemysłu Chemicznego

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE