ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
11.10.2019r. 16:47

Unikatowy instrument, na którym grał Ignacy Jan Paderewski - wybitny pianista, kompozytor i mąż stanu - trafi do Polski. Orlen Deutschland, działająca w Niemczech spółka z Grupy Orlen, jest inicjatorem i sponsorem sprowadzenia zabytkowego fortepianu do kraju.
Orlen
11.10.2019r. 15:49

Policja, straż pożarna, pogotowie, wojsko - służby z całego świata biorą udział w Tetris Challenge. Wyzwanie podjęli także pracownicy PKP Energetyka. Teraz każdy może zajrzeć do pociągu sieciowego i obejrzeć sprzęt używany przez pracowników dbających o prawidłowe funkcjonowanie sieci trakcyjnej. To dzięki nim prąd płynie nieprzerwanie i podróżujący koleją na czas docierają do celu.
PKP Energetyka
11.10.2019r. 13:21

11 października Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja należący do PGE Energia Ciepła, spółki z Grupy PGE, zorganizował doroczną konferencję finansową dla akcjonariuszy i analityków finansowych. W czasie spotkania omówione zostały wyniki spółki za pierwsze sześć miesięcy 2019 roku oraz najistotniejsze wydarzenia ostatniego roku.
PGE Energia Ciepła
11.10.2019r. 12:54

Studenci z Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku rozpoczną wkrótce staże w ramach programu "Zaprojektuj z nami swoją przyszłość". Wspólna inicjatywa należącej do Grupy Orlen spółki Orlen Projekt oraz Agencji Rozwoju Przemysłu i Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku umożliwi studentom podniesienie kwalifikacji i zdobycie doświadczenia zawodowego.
Orlen
10.10.2019r. 16:57

Kwalifikacje wojewódzkie wyłoniły finalistów turnieju Tauron Energetyczny Junior Cup 2. Walka o wielkie zwycięstwo odbędzie się 14 listopada br. w Tauron Arenie Kraków, a zwycięska ekipa pojedzie na obóz szkoleniowy na Maltę. Patronami Turnieju są Ministerstwo Energii, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Stowarzyszenie Siemacha.
Tauron
10.10.2019r. 15:21

Tegoroczna edycja Międzynarodowego Turnieju Tauron Giganci Siatkówki dostarczy kibicom jeszcze więcej emocji i sportowych wrażeń. Na boisku staną gwiazdy ligi polskiej i włoskiej, a wśród nich mistrzowie świata Mariusz Wlazły, Karol Kłos, Dawid Konarski, Mistrz Holandii Nimir Abdel-Aziz oraz reprezentant Serbii Nemanja Petrić.
Tauron
10.10.2019r. 12:45

V jubileuszowy Kongres Energetyczny DISE za nami, to od kilku lat ważny punkt w kalendarzu energetyków. Wydarzenie to miało w tym roku charakter wyjątkowy; nie tylko ze względu na swój jubileusz, ale przede wszystkim z uwagi na to, iż podsumowało bardzo ważny czas dla polskiego sektora energetycznego.
DISE
10.10.2019r. 12:19

Polskie Sieci Elektroenergetyczne informują o wszczęciu postępowania w trybie przetargu nieograniczonego o udzielenie zamówienia niepublicznego na sprzedaż energii elektrycznej na pokrywanie strat powstałych w sieci przesyłowej.
PSE
10.10.2019r. 11:53

PKN Orlen przyznał 2,1 mln złotych na rozwój społeczności lokalnych w ramach drugiej edycji programu grantowego "Moje miejsce na Ziemi" Fundacji Orlen. W ciągu dwóch edycji na wsparcie lokalnych inicjatyw przeznaczono łącznie ponad 4 mln złotych, które trafiły do blisko 580 organizacji.
PKN Orlen
09.10.2019r. 12:14

Za nami czwarta edycja Kongresu 590 - jednego z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w Polsce. Forum wymiany myśli, idei i poglądów, na które przedstawiciele gospodarki, biznesu, legislacji, a także polityki czekają cały rok, odbyło się w Jasionce k. Rzeszowa. Trwało od 7 do 8 października. Wzięli w nim także udział przedstawiciele Grupy Energa.
Energa

REKLAMA


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE