ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
11.04.2018r. 06:30

28 marca br. Towarowa Giełda Energii ogłosiła IV edycję Konkursu dla mediów "Platynowe Megawaty", którego celem jest wyróżnienie dziennikarzy konsekwentnie edukujących społeczeństwo w zakresie liberalizacji sektora energetycznego. Plebiscyt skierowany jest do reprezentantów mediów ogólnopolskich, regionalnych oraz branżowych.


TGE
10.04.2018r. 12:06

Kapituła Konkursu pod przewodnictwem Dyrektora Departamentu Współpracy Międzynarodowej PSE., prof. Leszka Jesienia, po dokonaniu oceny zgłoszonych koncepcji prac naukowo-badawczych z obszarów związanych z działalnością Operatora Systemu Przesyłowego, 30 marca 2018 r. zdecydowała o podjęciu dalszej współpracy z zespołami Politechniki Poznańskiej i Uniwersytetu Zielonogórskiego. Tematem przedmiotowej współpracy będzie modelowanie elastyczności popytu.

PSE
09.04.2018r. 21:14

Ciepło, innowacje, pomoc fachowców i zdalne kanały kontaktu z klientem to główne elementy promowane podczas wiosennej kampanii reklamowej PGE, która zwraca uwagę na rozwój Grupy zgodnie z przyjętą strategią biznesową. Hasło wieńczące spot reklamowy, czyli "Trzymaj się ciepło. Jesteśmy w kontakcie." nawiązuje do ekspansji Grupy i faktu, że PGE jest już nie tylko liderem na rynku energii elektrycznej, ale także ekologicznego ciepła systemowego trafiającego do polskich domów.
PGE
06.04.2018r. 16:23

PGE Polska Grupa Energetyczna została laureatem konkursu Liderzy Świata Energii w kategorii "Producent roku" za zakończone sukcesem przejęcie aktywów francuskiego EDF w Polsce - jedną z największych transakcji w sektorze elektroenergetycznym w ostatnich latach na krajowymi europejskim rynku.
PGE
06.04.2018r. 14:59

Blisko 300 pracowników Grupy Kapitałowej PGE zaangażuje się w tym roku w działania wolontariackie. W całej Polsce zrealizują oni 60 prospołecznych projektów na rzecz lokalnych społeczności. Z roku na rok przybywa pracowników PGE, którzy chcą dzielić się swoją pozytywną energią z innymi.
Polska Grupa Energetyczna S.A.
06.04.2018r. 12:49

Smog to niebezpieczne zjawisko, wynikające z zanieczyszczenia powietrza wieloma szkodliwymi substancjami. Grupa Energa od lat inwestuje w ograniczanie ich emisji ze swoich obiektów. Niedawne badania w Kaliszu wykazały, że te starania przynoszą efekty.
Energa
05.04.2018r. 10:51

Współczesne firmy nie mogą stać w miejscu. Postępujący rozwój technologii wymusza przedstawianie klientom coraz atrakcyjniejszych rozwiązań, opartych na nowoczesnych narzędziach. Raport niezależnych ekspertów wskazuje, że wśród firm wyznaczających nowe trendy w coraz bardziej cyfrowej rzeczywistości jest też Energa Obrót.
Energa
29.03.2018r. 17:23

Niezwykłe manierystyczno-barokowe organy we franciszkańskim Klasztorze Świętej Trójcy w Gdańsku niedługo zabrzmią na nowo tak jak dawniej. Będzie to możliwe dzięki zaangażowaniu m.in. Fundacji Energa.
Energa
28.03.2018r. 20:30

Energa zakończyła przekazywanie nagród w ramach akcji "Świeć się z Energą". Całkowita wartość pomocy wyniosła aż 200 000 zł i trafiła m.in. do mieszkań adaptacyjnych dla dzieci z domów dziecka oraz domów opieki seniorów. Łącznie, dzięki 9. edycji plebiscytu na najpiękniejsze iluminacje w Polsce, do potrzebujących z 16 miast trafiło blisko 300 energooszczędnych urządzeń AGD.
Energa
28.03.2018r. 15:37

Białostocki Oddział PGE Dystrybucja podpisał w marcu 2018 r. porozumienie o współpracy z Polskim Towarzystwem Ochrony Ptaków, którego głównym celem jest realizacja działań dotyczących ochrony przyrody w tym ochronę bociana białego w dolinach rzecznych wschodniej Polski.
PGE Dystrybucja

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm 2018
Innsoftcire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE