ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:



PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA





CENTRUM PRASOWE
29.10.2019r. 09:49

Do 8 listopada br. zostało wydłużone postępowanie ofertowe PGE Energia Ciepła na dostawę do Instalacji ITPOE niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2020 roku.
PGE Energia Ciepła
28.10.2019r. 16:30

Za nami pierwszy w historii spółki Dzień Inwestora Indywidualnego, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Pierwszy w Polsce długoterminowy program dla inwestorów indywidualnych - Orlen w portfelu jest konsekwentnie rozbudowywany o nowe aktywności. Do końca roku zaplanowano kolejne inicjatywy, które obejmą przede wszystkim edukację na temat inwestowania. Oreln w portfelu ma kolejnego partnera, dzięki czemu dołączenie do programu będzie jeszcze prostsze.
Orlen
28.10.2019r. 12:53

Grupa Kapitałowa Transition Technologies (GK TT) - lider IT w obszarze energii, gazu, informatyki medycznej i przemysłu - podsumowuje wstępne wyniki III kwartału 2019 r. Przychody na poziomie ponad 260 mln PLN i rosnące wpływy z rynków zagranicznych pomogą zrealizować tegoroczne plany i pozwalają optymistycznie patrzeć w 2020 rok, mimo konserwatywnej oceny rozwoju rynku informatycznego na świecie.
Transition Technologies
28.10.2019r. 11:21

Wielka loteria Tauron Sprzedaż skierowana jest do klientów z gospodarstw domowych. Może w niej wziąć udział każdy klient indywidualny, który korzysta z serwisu Mój Tauron lub w czasie trwania loterii założy swoje konto. Loteria trwa do 10 grudnia.
Tauron
26.10.2019r. 19:32

Projekt badawczo-rozwojowy Enei Operator - dotyczący wykorzystania technologii wirtualnej rzeczywistości do szkolenia pracowników służb technicznych - otrzymał Diament Top Industry. Inicjatywa została wyróżniona w kategorii "Innowacja Roku", a nagrodę wręczono podczas Gali Top Industry Summit.
Enea Operator
26.10.2019r. 19:30

Redakcja czasopisma naukowego Energy Policy Studies (EPS) serdecznie zaprasza wszystkich naukowców i badaczy, a także praktyków do nadsyłania swoich artykułów, rozpraw, studiów przypadku, recenzji lub raportów z konferencji do kolejnego numeru.
Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza
25.10.2019r. 13:57

Ruszyła kolejna odsłona kampanii informacyjnej promującej odpowiedzialną konsumpcję oraz realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju przyjętych przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. W ramach projektu opracowane zostały broszury oraz animowane materiały wideo nawiązujące tematyką do pięciu obszarów: transport, zakupy i konsumpcja, zdrowie, życie w domu oraz finanse. W każdym z nich konsumenci mogą podejmować działania mające realny wpływ m.in. na ochronę środowiska, zdrowie czy finanse. PKN Orlen uczestniczył w pracach Zespołu ds. Zrównoważonego Rozwoju i Społecznej Odpowiedzialności Przedsiębiorstw w Grupie roboczej ds. konsumenckich, której inicjatorem było Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. PKN Orlen wraz z Forum Odpowiedzialnego Rozwoju zaangażował się w opracowanie materiałów poświęconych "Transportowi".
PKN Orlen
25.10.2019r. 13:52

Już po raz czwarty z rzędu pracownicy Elektrowni Bełchatów, oddziału spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE, zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej podczas Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie Pracy w Elektrowniach i Elektrociepłowniach.
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
25.10.2019r. 05:18

Dostępna jest nowa recenzowana publikacja zbiorowa pt. Bezpieczeństwo energetyczne Polski i Europy. Uwarunkowania - wyzwania - innowacje, red. M. Ruszel, S. Podmiotko, Instytut Polityki Energetycznej im. I. Łukasiewicza, Rzeszów 2019.
Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza
24.10.2019r. 12:58

Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych w Gliwicach otrzymał dziś kompleksowo wyposażone laboratorium do projektowania 3D. Wyposażenie pracowni to element długoletniej współpracy Grupy Tauron z jedną z najlepszych szkół średnich w południowej Polsce.
Tauron

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft



cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE