ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
30.04.2021r. 23:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Z okazji 100. rocznicy III Powstania Śląskiego, PGE uruchomiła dzisiaj konkurs na dla dzieci i młodzieży na najlepsze wykonanie powstańczej śląskiej pieśni. pn. "Pieśni powstańcze". Jednocześnie, z okazji Święta Flagi PGE przygotowała animację, przypominającą rolę barw narodowych w najnowszej historii Polski.
PGE
30.04.2021r. 15:00

Zmiany zachodzące na rynku energii wymagają znacznego rozwoju i przebudowy systemów IT. Dlatego też Asseco Poland wprowadza AUMS Biling & CIS 4.0. (system do rozliczeń i obsługi klientów), który jest kontynuacją dotychczasowej linii produktowej 3.0, sztandarowego produktu firmy i jego dostosowaniem do wyzwań stojących przed polskim rynkiem energii. Rozwiązanie będzie udostępnione dla wszystkich dotychczasowych klientów, w ramach oraz na warunkach, obecnie posiadanych umów licencyjnych.
Asseco Poland
29.04.2021r. 22:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Instytut Polityki Energetycznej im Ignacego Łukasiewicza w Rzeszowie we współpracy z Politechniką Rzeszowską imienia Ignacego Łukasiewicza ogłosił Ogólnopolski Konkurs dla Jednostek Samorządu Terytorialnego na Najbardziej Innowacyjny Energetycznie Samorząd. To kolejna inicjatywa rzeszowskiego think tanku.
Instytut Polityki Energetycznej
29.04.2021r. 17:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
W Kopalni Turów, oddziale spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, trwają prace związane z budową na granicy polsko-czeskiej podziemnego ekranu, który ma za zadanie prewencyjnie zapobiegać oddziaływaniu na poziom wód podziemnych z czeskich terenów przygranicznych.

PGE GiEK
28.04.2021r. 16:15

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
W środę, 28 kwietnia br., ruszył ogólnopolski program grantowy pt. "Rozgrzewamy Polskie Serca". To projekt Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza, który ma zachęcić jednostki i organizacje lokalne do realizacji inicjatyw i kształtowania w ten sposób kapitału społecznego w regionach. Łączna pula środków przewiedzianych w ramach programu, to 1mln zł.


PGNiG
28.04.2021r. 06:15

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Rzeszów. Energetyka jądrowa, bezpieczeństwo wschodniej flanki NATO, system autonomiczne, offshore - nad tymi zagadnieniami będą zastanawiać się uczestnicy Bezpieczeństwo energetyczne - filary i perspektywa rozwoju" na Politechnice Rzeszowskiej. Przez wszystkie panele i dyskusje będzie przewijać się temat transformacji energetycznej.
Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza
27.04.2021r. 19:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn , Gaz-System
Gaz-System zaprasza do składania ofert na prace budowlane i dostawy związane z wybudowaniem gazociągu Gustorzyn - Wronów.
26.04.2021r. 16:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Z dniem 28 kwietnia br. wejdą w życie postanowienia zaktualizowanego dokumentu Warunki i procedury wykorzystania certyfikatów w procesie przyłączania modułów wytwarzania energii do sieci elektroenergetycznych. Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej opublikowało w tej sprawie komunikat.
PTPiREE
26.04.2021r. 10:24

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Z poślizgiem, ale wciąż z Wizją Rozwoju

Zmienił się termin największego wydarzenia gospodarczego w północnej Polsce. Forum Wizja Rozwoju odbędzie się w Gdyni 26 i 27 sierpnia, czyli dwa miesiące później niż pierwotnie planowano. Powód - oczywiście pandemia COVID-19 i związane z nią obostrzenia.
Fundacja Wizja Rozwoju
26.04.2021r. 04:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Z krajobrazu Nowej Huty zniknął na zawsze ponad 80-metrowy komin dawnej spiekalni, czyli zakładu, w którym produkowany był spiek dla wielkich pieców. Do wyburzenia kolosa użyto 33 kilogramy materiałów wybuchowych, a podczas prac rozbiórkowych powstało blisko 2 200 ton gruzu, czyli tyle, ile zmieściłoby się na 110 ciężarówkach! Spiekalnia była nieczynna już od prawie dekady, dlatego ArcelorMittal Poland zdecydował się usunąć nieużywane budynki, w tym także komin.
ArcelorMittal Poland

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE