ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
10.05.2018r. 16:20

9 maja, podczas konferencji "Podsumowanie I Konkursu na Certyfikat Pilotażowego Klastra Energii", Minister Energii Krzysztof Tchórzewski wyróżnił Południowo-Zachodni Klaster Energii za pionierskie przedsięwzięcia w sektorze energetyki rozproszonej. Konkurs miał na celu nagrodzenie klastrów realizujących swoje strategie w oparciu o miejscowe potrzeby, przy wykorzystaniu synergii współpracy pomiędzy lokalnymi podmiotami.
PGE
10.05.2018r. 12:46

Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy zaprasza do udziału w regionalnej konferencji konsultacyjnej dotyczącej Polityki Surowcowej Państwa.
Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy
09.05.2018r. 14:14

27 kwietnia br. w Poznaniu w Collegium da Vinci odbyło się spotkanie, które jest kontynuacją debat organizowanych przez Polskie Towarzystwo Elektrociepłowni Zawodowych. Dotychczas debaty pt. "Kogeneracja - czyste powietrze dla miast" miały miejsce w Katowicach, Krakowie i Łodzi.
PTEZ
08.05.2018r. 13:09

W Tadżykistanie aż 70 proc. mieszkańców zmaga się z przerwami w dostępie do energii elektrycznej. Studenci z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie postanowili to zmienić. W ramach Projektu Tadżykistan edukowali swoich tadżyckich rówieśników w zakresie energii odnawialnej. Najpierw poprzez kurs online w temacie fotowoltaiki, a następnie podczas wizyty w Duszanbe, gdzie zbudowali wspólnie lampę solarną.

AGH
08.05.2018r. 06:34

Urząd Dozoru Technicznego zaprasza do udziału w organizowanej przez Oddział w Szczecinie konferencji pt. "Bezpieczeństwo procesowe i wymagania eksploatacji urządzeń ciśnieniowych", która odbędzie się w dniach 17-18 maja 2018 r. w Kompleksie Wczasowym SANDRA SPA w Pogorzelicy.
UDT
07.05.2018r. 06:35

W dniach 12-13 czerwca 2018 r. w Hotelu Aquarius w Kołobrzegu PTPiREE organizuje konferencję dla osób zajmujących się problematyką pomiarów i diagnostyki w sieciach elektroenergetycznych.
PTPiREE
30.04.2018r. 17:44

Grupa Energa znalazła się w wąskim, prestiżowym gronie wyróżnionych za najwyższą transparentność spółek z WIG20. Energa zajęła najwyższą pozycję spośród grup energetycznych, wyprzedzając także część największych na krajowym rynku kapitałowym spółek obecnym w tym indeksie.
Energa
27.04.2018r. 18:54

Dzięki eksperymentom i zabawom uczniowie skawińskich szkół dowiedzieli się, jak walczyć ze smogiem. W lekcji zorganizowanej przez Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza wzięli udział Piotr Woźny, Pełnomocnik Premiera ds. programu "Czyste powietrze", Maciej Woźniak, Wiceprezes Zarządu PGNiG oraz Tomasz Ożóg, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Skawina.
PGNiG
27.04.2018r. 15:41

PGE Polska Grupa Energetyczna znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców w Polsce według badania Randstad Employer Brand Research. Najnowszy ranking został opublikowany 25 kwietnia.
PGE
27.04.2018r. 15:31

PGE, PKN Orlen, PGNiG oraz Ministerstwo Energii już po raz trzeci zapraszają studentów do udziału w programie "Energia dla przyszłości". Trzydziestu najzdolniejszych studentów, wyłonionych w procesie wieloetapowej rekrutacji, będzie miało możliwość poznania z bliska branży energetycznej podczas rocznego, płatnego stażu.
PGE

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE