ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
01.06.2021r. 16:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
W gnieździe pary sokołów wędrownych, które znajduje się na kominie Elektrowni Dolna Odra, należącej do PGE GiEK, wykluły się trzy pisklęta. Ptaki zostały już zaobrączkowane.
PGE GiEK
01.06.2021r. 12:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Rusza druga edycja akcji "Gaz-System dla edukacji". Wsparcie finansowe w wysokości 30 000 zł zostanie przekazane 17 gminom z sześciu województw. Gminy przeznaczą otrzymane środki dla szkół na zakup wyposażenia i sprzętu do nauki zdalnej oraz pomoc psychologiczną dzieciom, odczuwającym skutki pandemii.
01.06.2021r. 10:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
W pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom zaangażowali się pracownicy Energi z Grupy ORLEN. 1 czerwca rusza akcja charytatywna "Anioły Dobrej Energii", która ułatwi Hospicjum Pomorze Dzieciom zapewnienie specjalistycznej opieki nieuleczalnie chorym dzieciom i propagowanie idei opieki paliatywnej.
31.05.2021r. 18:06

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
31 maja obchodzony jest Dzień Bociana Białego. Energa z Grupy Orlen już od ponad ćwierć wieku współpracuje z przyrodnikami i dba o bociany poprzez różnego rodzaju działania i programy. Akcja "Zbieraj sznurki, chroń bociany", infolinia 801 BOCIAN, konkurs "Lecą boćki", ale przede wszystkim montaż platform pod gniazda na słupach energetycznych dowodzą, że bociany to ptaki wyjątkowo bliskie energetykom.
Energa Grupa Orlen
29.05.2021r. 08:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Na rynku EU ETS obserwujemy dalsze wzrosty cen uprawnień do emisji CO2. Od początku roku ceny jednostek wzrosty o blisko 60 proc., od listopada 2020 r. o prawie 120 proc. natomiast od maja 2020 r. o 260 proc. Gwałtowne zmiany na rynku ETS powodują niepewność i zakłopotanie wśród uczestników rynku ETS, którzy muszą wywiązywać się z obowiązków i rozliczać emisję każdego roku. Dołącz do naszego wydarzenia i przygotuj swoją Firmę na nadchodzące zmiany.
28.05.2021r. 21:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
W całej Polsce instytucje kultury ponownie otwierają swoje podwoje dla miłośników sztuki. PGE Polska Grupa Energetyczna wystartowała z kampanią wizerunkową, pod hasłem "Kulturalna Grupa Energetyczna", aby wesprzeć filharmonie pod mecenatem PGE, powracające do normalnej działalności.
26.05.2021r. 06:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Z inicjatywy adw. dr hab. Mariusza Swory, międzynarodowa organizacja regulatorów w Budapeszcie (Energy Regulators Regional Association) rozpocznie cykl webinariów poświęconych zwalczaniu manipulacji rynkowych na rynku energii.
20.05.2021r. 05:00

Kilkanaście interesujących prezentacji opracowanych przez wybitnych ekspertów z Politechnik: Śląskiej i Gdańskiej, energetyki, kancelarii prawnych, samorządów regionalnych i stref ekonomicznych oraz liderów wśród krajowych dostawców urządzeń, aparatów czy konstrukcji PV.
ZIAD Bielsko-Biała
17.05.2021r. 21:00

Podczas XXXIV Zgromadzenia Krajowego Polskiego Towarzystwa Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej, Jarosław Kwasek, Prezes Zarządu PGE Dystrybucja, został wybrany na członka Zarządu PTPiREE.
PTPiREE
17.05.2021r. 20:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Trzy młode sokoły wędrowne, które w kwietniu wykluły się na terenie zakładu produkcyjnego PKN Orlen w Płocku, zostały w poniedziałek zaobrączkowane. Pisklęta otrzymały imiona Nero, Petra i Lusia. Dodatkowo jedna z młodych dostała nadajnik satelitarny, który pozwoli m.in. śledzić jej wędrówki.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Instytut PEcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE