ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
15.12.2020r. 14:48

Spółka od 4 lat wspiera placówki edukacyjno-wychowawcze poprzez realizację warsztatów naukowych dla dzieci i młodzieży. W tym roku zostały one zorganizowane na terenie 70 gmin w 15 województwach w formie online. W ramach warsztatów aż 111 szkół podstawowych otrzymało atrakcyjne nagrody oraz sprzęt naukowy. Do dyspozycji nauczycieli przekazano również materiały edukacyjne oraz pomoce naukowe do przeprowadzania eksperymentów.
Gaz-System
15.12.2020r. 12:53

Z okazji Międzynarodowego Dnia Niepełnosprawnych obchodzonego na początku grudnia, Tauron uruchomił na firmowym kanale na YouTube trzy nowe playlisty z filmami edukacyjnymi dla osób z niepełnosprawnościami. Są to wersje z audiodeskrypcją, napisami dla niesłyszących oraz z językiem migowym. Przystosowanie wszystkich filmów na temat elektryczności do potrzeb uczniów i nauczycieli niepełnosprawnych to unikalny projekt w skali kraju.
Tauron
15.12.2020r. 11:33

Członkowie Powiatowego Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi przy Kopalni Bełchatów, oddziału spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE, jak co roku, odwiedzili Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Górnicy przekazali paczki dla najmłodszych pacjentów szpitala. Uczestniczyli także w akcji honorowego krwiodawstwa.
PGE GiEK S.A.
15.12.2020r. 10:43

Dla ratowania życia i zdrowia pacjentów krwiodawcy z klubu HDK PCK przy Elektrowni Bełchatów, oddziału spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy z PGE, dzielą się najcenniejszym darem. W tym roku klub świętuje jubileusz 40-lecia swojej działalności.
PGE GiEK S.A.
15.12.2020r. 05:32

W czwartek 10 grudnia 2020 r. w Warszawie odbyło się webinarium zatytułowane "Rozwój energetyki jądrowej w Polsce - przygotowanie współpracy ze światowym sektorem cywilnej energetyki jądrowej".
IGEiOŚ
14.12.2020r. 20:40

Międzynarodowy konkurs "Trendy i wizje rozwojowe morskich elektrowni wiatrowych" organizowany przez Akademię Morską w Szczecinie pozwolił studentom, doktorantom i uczniom szkół ponadpodstawowych na przedstawienie swojego pomysłu dotyczącego rozwiązania problemów związanych z morskimi elektrowniami wiatrowymi.
Koło Naukowe Energetyków. Politechnika Warszawska
14.12.2020r. 12:41

Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza przekazała ponad 200 tys. zł na rzecz Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubartowie i Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr. J. Biziela w Bydgoszczy. To już kolejna transza pomocy od Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa dla placówek medycznych na przeciwdziałanie COVID-19.
PGNiG
11.12.2020r. 11:53

Efektywność energetyczna, zwana również szóstym paliwem, na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat wyraźnie zyskuje na znaczeniu. Inwestycje w jej zwiększanie przynoszą realne oszczędności. Świadectwa efektywności energetycznej, czyli białe certyfikaty, to dodatkowe środki finansowe za działania oszczędnościowe. 370 toe to aktualny, tegoroczny stan praw majątkowych z tytułu projektów efektywności energetycznej uzyskanych przez PGE Energia Ciepła Oddział Wybrzeże, dzięki współpracy z lokalnymi partnerami, przede wszystkim spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi.
PGE Energia Ciepła
11.12.2020r. 10:35

Startuje 12. edycja "Świeć się z Energą", ogólnopolskiego plebiscytu, w którym wybierane są najpiękniejsze iluminacje rozświetlające polskie miasta. Akcja co roku rozpala lokalny patriotyzm oraz pozwala nieść charytatywne wsparcie w najdalsze zakątki kraju. Dla potrzebujących z 16 zwycięskich miast z całej Polski, Energa z Grupy Orlen przekazuje bowiem nowoczesny sprzęt AGD o wartości 200 tys. złotych.
Energa
10.12.2020r. 15:20

Już od stycznia 2021 koszt energii elektrycznej wzrośnie - zostanie powiększony o tzw. opłatę mocową. Czym jest opłata mocowa i jak utrzymać rachunki za energię elektryczną na niskim poziomie? Czy opłatę mocową można wykorzystać do budowy przewagi nad konkurencją?

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE