ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
10.12.2020r. 13:03

Samochody elektryczne Taurona i ING rozwiozą świąteczną pomoc do potrzebujących. W trudnym, szczególnie dla osób samotnych, okresie pandemii koronawirusa pojazdy dostarczą osiem tysięcy paczek w kilkunastu śląskich miastach. Elektryki rozwożące wsparcie dla potrzebujących jeżdżą także w Częstochowie i Siemianowicach.
Tauron
10.12.2020r. 12:38

PGE Energia Ciepła z Grupy PGE, otrzymała nagrodę za zajęcie II miejsca na mazowieckim szczeblu regionalnym w ogólnopolskim konkursie "Pracodawca - Organizator Pracy Bezpiecznej". Organizatorem konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy.
PGE Energia Ciepła
10.12.2020r. 09:24

Zaledwie 30 proc. uczestników badania uważa, że warto naprawiać sprzęt RTV/AGD - wynika z raportu "Naprawiamy czy wyrzucamy". Dokument przygotowany przez Tauron to pigułka informacji na temat postaw Polaków dotyczących zakupu nowego sprzętu RTV/AGD, naprawy urządzeń w przypadku awarii, a także postępowania w przypadku starych urządzeń nadających się do wyrzucenia.
Tauron
09.12.2020r. 14:58

Energa z Grupy Orlen we współpracy z Fundacją Energa podsumowały tegoroczną edycję Aktywni Charytatywni pod hasłem "Mimo Covid-19 jedziemy dalej". W zamian za aktywność fizyczną uczestników Fundacja Energa przekaże 200 tys. zł na rzecz domów dziecka oraz domów opieki dla seniorów. Uczestnicy biegając, maszerując, jeżdżąc na rowerze, a nawet rolkach od 3 października do 30 listopada pokonali niemal 82 tys. km.
Grupa Energa
09.12.2020r. 14:54

Pobyt w szpitalu to dla dzieci trudne doświadczenie, a izolacja spowodowana pandemią wzmagają negatywne odczucia małych pacjentów. Dlatego Tauron wraz z Fundacją Iskierka postanowił przed Bożym Narodzeniem odczarować chociaż jeden dzień ich szpitalnego pobytu. Dzieci leczone na oddziałach pediatrycznych Szpitala Klinicznego nr 1 w Zabrzu w środę przez kilka godzin mogły zapomnieć o otaczającej je rzeczywistości.
Tauron
09.12.2020r. 13:35

PGE Energia Ciepła z Grupy PGE, to lider sektora ciepłowniczego i właściciel krakowskiej elektrociepłowni. W ramach kampanii "Oszczędzaj ciepło i dbaj o środowisko" zaprezentowano porady dotyczące oszczędności ciepła z tłumaczeniem na język migowy.
PGE Energia Ciepła
09.12.2020r. 13:18

Kolejni studenci Politechniki Warszawskiej Filia w Płocku rozpoczną staże w ramach programu "Zaprojektuj z nami swoją przyszłość". Kontynuacja wspólnej inicjatywy Orlen Projekt, Agencji Rozwoju Przemysłu oraz uczelni umożliwi im zdobycie doświadczenia zawodowego, a spółce z Grupy Orlen budowanie zaplecza wysoko wykwalifikowanej kadry inżynierskiej.
Orlen Projekt
09.12.2020r. 10:24

Energa z Grupy Orlen kolejny raz rozświetliła pomorskie miasta. Iluminacje z okazji nadchodzącego Bożego Narodzenia m.in. dla Gdańska, Gdyni i Sopotu przygotowała już Energa Oświetlenie. Nowoczesna technologia LED, w której wykonane są dekoracje, pozwalają na przygotowanie iluminacji najwyższej jakości. Będą one jednocześnie energooszczędne i bezpieczne dla środowiska.
Energa
09.12.2020r. 10:18

W ramach ogólnopolskiego programu PGE Energia Ciepła z Grupy PGE, "Dzielimy się ciepłem", Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja S.A. wsparł wrocławską placówkę opiekuńczo - wychowawczą oraz potrzebujących mieszkańców Gminy Siechnice, na łączną kwotę 50 tys. złotych.
Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja S.A.,
08.12.2020r. 20:40

W dniu 3 grudnia br. ze studia w Warszawie, odbyła się transmisja "na żywo" czwartej edycji "Kongresu innowacji w energetyce" .
IGEiOŚ

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE