ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
05.03.2021r. 13:26

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
W następnym tygodniu średnie detaliczne ceny benzyny i diesla przekroczą poziom 5zł za litr - prognozują analitycy BM Reflex. Jak jednak dodają, w dalszym terminie sytuacja na rynku powinna się uspokoić.
05.03.2021r. 13:26

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Śląscy samorządowcy i przedstawiciele samorządu gospodarczego przedstawili w piątek listę tematów, o których chcą rozmawiać z rządem i ekspertami w ramach "okrągłego stołu" poświęconego transformacji energetycznej. W najbliższym czasie samorządy mają uszczegółowić swoje postulaty i propozycje.
05.03.2021r. 13:15

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Mały balonik z elektroniką, wypuszczony z Gliwic, przez blisko 80 dni okrążył prawie pięć razy Ziemię.
05.03.2021r. 13:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Zarząd Unimotu może rekomendować wypłatę ponad 30 proc. zysku za 2020 rok na dywidendę - poinformował prezes spółki Adam Sikorski.
05.03.2021r. 12:15

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Wodór to przyszłość, energia przyszłości. Albo weźmiemy udział w tym wyścigu, albo zostaniemy w tyle - podkreślił w piątek wicepremier Jarosław Gowin. Poinformował o zainaugurowaniu naboru wniosków dot. innowacyjnych technologii wodorowych.
05.03.2021r. 12:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Ministerstwo Klimatu i Środowiska przeanalizowało uwagi dotyczące proponowanej ceny maksymalnej dla morskich farm wiatrowych. W przyszłym tygodniu powinny zapaść decyzje w tej sprawie - poinformował wiceminister klimatu i środowiska Ireneusz Zyska.
05.03.2021r. 11:39

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Pandemia wywołała wiele szkód na świecie. Paradoksalnie jej pojawienie okazało się kluczowe dla promocji pojazdów zelektryfikowanych oraz wyposażonych w ogniwa paliwowe (napędzanych wodorem). W Europie widać było to po wynikach sprzedaży. W niektórych przypadkach wzrosty wynosiły ponad 1300 procent i to tylko w ostatnim kwartale minionego roku.
05.03.2021r. 11:14

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Ze stanowiska Ministerstwa Finansów wynika, że kwotowe stawki akcyzy na olej napędowy i benzyny nie były podwyższane od dekady, ewentualne obniżenie akcyzy na paliwa nie jest jednoznaczne z obniżeniem cen detalicznych paliw.
05.03.2021r. 09:57

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie czwartkowego wypadku w kopalni Mysłowice-Wesoła, gdzie dwaj górnicy zginęli, a dwaj inni odnieśli obrażenia w wyniku zawału skał stropowych.
05.03.2021r. 09:53

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Fragmenty skał stropowych, które w czwartek zabiły dwóch górników w kopalni Mysłowice-Wesoła, zasypały wyrobisko na długości ok. 3,5 m i szerokości 1,6 m. Pracownicy znaleźli się w środku wysokiego na 3 metry zwałowiska - wynika z ustaleń nadzoru górniczego, który wyjaśnia okoliczności wypadku.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE