ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
20.08.2019r. 06:10

- Razem z partnerami rozmawiamy o odszkodowaniach za poniesione straty, które oczywiście trzeba będzie wypłacić. Jesteśmy w stałym kontakcie z ministerstwem energetyki i jednostkami podległymi wicepremierowi Dmitrijowi Kozakowi. Rozwiązujemy ten problem razem z naszymi partnerami - powiedział cytowany przez BiznesAlert.pl szef spółki Nikołaj Tokariew podczas spotkania z premierem Rosji Dmitrijem Miedwiediewem.
20.08.2019r. 06:04

Oprócz Polski również inni kluczowi odbiorcy Gazpromu zmniejszyli w tym roku ilość kupowanego od Rosjan gazu ziemnego - zwraca uwagę "Rzeczpospolita".
20.08.2019r. 04:36

Sekretarz stanu USA Mike Pompeo określił w poniedziałek zwolnienie przez władze Gibraltaru irańskiego tankowca jako "godne ubolewania". Statek ma płynąć w kierunku Grecji. Waszyngton ostrzegł przed udzielaniem mu pomocy.
19.08.2019r. 19:25

Łotwa nie zamierza kupować energii elektrycznej z powstającej na Białorusi, nieopodal Ostrowca, siłowni atomowej - poinformował w poniedziałek przewodniczący Sejmu Litwy Viktoras Pranckietis. Takie zapewnienie szef litewskiego parlamentu otrzymał od łotewskich władz.
19.08.2019r. 18:50

W Wenecji od poniedziałku obowiązują ograniczenia w ruchu wodnym, których celem jest zmniejszenie stopnia zatrucia środowiska w mieście. Limity dotyczą między innymi motorówek, które są weneckimi taksówkami.
19.08.2019r. 18:37

Rosja, Chiny i Korea Południowa są kandydatami na strategicznego inwestora drugiej bułgarskiej elektrowni atomowej w Belene nad Dunajem - poinformowało w poniedziałek ministerstwo energetyki w Sofii.
19.08.2019r. 14:30

Amerykańskie The National Security Archive odtajniło raport tamtejszego wywiadu na temat liczby ofiar śmiertelnych katastrofy w Czarnobylu. Stwierdzono w nim, że dane przedstawiane przez Związek Radziecki są niedorzeczne - czytamy w BiznesAlert.pl.
19.08.2019r. 14:29

Najwyższy Sąd Administracyjny Finlandii utrzymał w mocy decyzję regionalnych władz kraju, które zgodziły się na poprowadzenie przez fińską wyłączną strefę ekonomiczną rurociągu Nord Stream 2. Odwołanie od tej decyzji złożyła zarejestrowana w Polsce Fundacja ClientEarth Prawnicy dla Ziemi.
19.08.2019r. 10:41

Porsche poinformowało, że w ciągu 24 godzin przedprodukcyjny egzemplarz elektrycznego modelu Taycan przejechał dystans 3425 km w ramach testu na włoskim torze wysokich prędkości - NardÓ. Światowa premiera wersji seryjnej pojazdu odbędzie się 4 wrześni.
19.08.2019r. 10:20

Jak poinformował portal Gramwzielone.pl, prosumenci w belgijskiej Flandrii mogą liczyć na dopłaty do inwestycji w domowe magazyny energii. Niedawno wdrożenie podobnych dopłat zapowiedziały niemiecki land Bawaria oraz władze Berlina.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE