ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
22.02.2021r. 11:59

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Autobusy elektryczne budowane przez brytyjskiego producenta Arrival, jeszcze w tym roku będą testowane na brytyjskich drogach przez First Group. Pierwsze cztery pojazdy są produkowane w zakładzie badawczo-rozwojowym Arrival w Banbury w hrabstwie Oxfordshire.
22.02.2021r. 11:45

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Jak ujawniają najnowsze badania, Kanadyjczycy wspierają inwestycje rządowe w odnawialne źródła energii i czystą energię jądrową w celu zwalczania zmian klimatu pomimo konkurujących priorytetów gospodarczych.
22.02.2021r. 11:24

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Gazociąg TANAP może przesyłać 20 procent wodoru, bez konieczności jego modyfikacji. - SOCAR przeprowadził odpowiednie analizy, teraz pracujemy z partnerami zagranicznymi nad odpowiednią technologią produkcji tego nośnika energii - powiedział cytowany przez BiznesAlert.pl Elshad Nasirow, wiceprezes azerskiego koncernu energetycznego SOCAR.
22.02.2021r. 11:02

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Strom Motors z siedzibą w Mumbaju zachęca do rezerwacji nowego, elektrycznego, dwumiejscowego samochodu Strom R3. Rezerwacje rozpoczną się 25 lutego, ten dwumiejscowy pojazd został po raz pierwszy zaprezentowany w 2018 roku i oczekuje się, że będzie to najtańszy samochód elektryczny w Indiach. Ma kosztować około 4,5 lakh rupii czyli nieco ponad 6 tysięcy dolarów.
22.02.2021r. 10:14

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Wielka Brytania, jako gospodarz kolejnej rundy rozmów klimatycznych ONZ, musi skorzystać z okazji, aby pokazać, że energia jądrowa jest niezbędna do dekarbonizacji, powiedział Tim Stone, przewodniczący Nuclear Industry Association (NIA), podczas konferencji Westminster Energy Forum w ubiegłym tygodniu.
22.02.2021r. 10:11

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Operator gazociągu Nord Stream 2 złożył do Federalnej Agencji Morskiej i Hydrograficznej (BSH) wniosek o niezwłoczną realizację pozwolenia na budowę na wodach niemieckich, zawieszone po tym, jak organizacje ekologiczne sprzeciwiły się temu zezwoleniu - informuje portal NDR.
22.02.2021r. 10:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Od grudnia 2020 można rezerwować trójkołowy, samoładujący się samochód elektryczny Aptera. Jak podał amerykański startup Aptera Motors, od grudnia, ponad 7000 osób już zarezerwowało ten pojazd.
22.02.2021r. 09:27

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Ministrowie spraw zagranicznych Polski i Ukrainy Zbigniew Rau i Dmytro Kułeba wezwali we wspólnym artykule na łamach "Politico" o zatrzymanie budowy gazociągu Nord Stream 2. Podkreślają, że w zablokowaniu projektu ważną rolę mogą odegrać USA.
22.02.2021r. 08:19

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Ropa naftowa na giełdzie paliw w USA zyskuje ponad 1 proc., a Brent na ICE drożeje o 1,4 proc. Analitycy Goldman Sachs prognozują, że w ciągu najbliższych miesięcy Brent zdrożeje do 70 USD za baryłkę - informują maklerzy.
22.02.2021r. 07:34

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Notowania uprawnień EUA do emisji CO2, ceny węgla energetycznego ARA na przyszły rok oraz ceny paliw.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE