ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
22.02.2021r. 06:57

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Huawei przekonuje, że mimo amerykańskich sankcji i nacisków administracji USA na wykluczenie firmy z grona dostawców rozwiązań 5G wyprodukowany przez chińską firmę sprzęt działa w ponad połowie uruchomionych komercyjnie sieci nowej generacji. - podaje serwis Telepolis
22.02.2021r. 05:43

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Geely chce wydzielić planowanie produktów, marketing i sprzedaż pojazdów elektrycznych. Chiński producent samochodów stworzy spółkę zależną o nazwie Lingling Technologies (LT), która zajmie się rozwojem, marketingiem i sprzedażą elektromobilności - czytamy w "BiznesAlert.pl".

22.02.2021r. 05:26

Ceny platyny osiągają najwyższy poziom od ponad sześciu lat, w obliczu rosnącej produkcji przemysłowej i ciągłego zainteresowania inwestorów, którzy zakładają, że metal szlachetny odegra kluczową rolę w transformacji energetycznej - informuje "BiznesAlert.pl".
22.02.2021r. 05:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Szef polskiego MSZ Zbigniew Rau wyraził w niedzielę na Twitterze uznanie dla amerykańskiej senator Jeanne Shaheen za zaangażowanie w sprawę zablokowania Nord Stream 2, który, jak napisał, "zagraża naszemu bezpieczeństwu energetycznemu i wbija klin między sojuszników".
21.02.2021r. 22:21

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Teheran ograniczy inspektorom Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (MAEA) dostęp do obiektów jądrowych, ale pozwoli agencji monitorować swój program atomowy - poinformował w niedzielę w Wiedniu dyrektor generalny MAEA Rafael Grossi po powrocie z Teheranu. Podał niewiele szczegółów porozumienia.
21.02.2021r. 21:42

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Po wycieku ropy naftowej z nieidentyfikowanego dotąd statku Izrael w niedzielę zamknął wszystkie plaże nad Morzem Śródziemnym. Wyciek ropy, który zdewastował wybrzeże, urzędnicy nazywają jedną z największych katastrof ekologicznych w historii kraju.
21.02.2021r. 20:46

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Siarczyste mrozy i niespotykane opady śniegu w Teksasie wywindowały tam na niebotyczny poziom ceny energii elektrycznej. W niektórych przypadkach wzrosły one więcej niż 70-krotnie. Potępił to republikański gubernator stanu Greg Abbott.
21.02.2021r. 19:18

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan powiedział w niedzielę prezydentowi Iranu Hasanowi Rowhaniemu, że po ostatnich oświadczeniach w sprawie sankcji dostrzegł szansę dla Iranu i Stanów Zjednoczonych. Dodał, że chce zniesienia sankcji USA wobec Teheranu - podała kancelaria tureckiego prezydenta.
21.02.2021r. 18:09

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Chiny są światowym liderem pod względem wielkości emisji gazów cieplarnianych. W 2019 r. były odpowiedzialne za 28 proc. (10,15 Gt CO2) globalnej emisji CO2. Od konferencji COP24 w Paryżu w 2015 r. Chiny zwiększyły zaangażowanie na rzecz przeciwdziałania zmianom klimatu - czytamy w najnowszym raporcie Krajowego Ośrodka Bilansowania i Zarządzania Emisjami.

21.02.2021r. 18:09

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Lider na rynku górskich eBike zaprezentował właśnie swój najnowszy elektryczny rower FREY Beast. Ten jednośladowiec jasno pokazuje, kto w ofercie firmy FREY będzie rządził.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE