ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

MATERIAŁY PROBLEMOWE
14.04.2021r. 19:20

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
- Śmiała wizja rozwoju wodorociągów w Europie zakłada między innymi przestawienie Baltic Pipe z gazu na wodór. Polska może stanąć w awangardzie wodorowej rewolucji i po tym, jak zastąpi węgiel gazem, zastąpić gaz wodorem dla dobra portfeli Polaków - czytamy w tekście Wojciecha Jakóbika, redaktora naczelnego BiznesAlert.pl.
13.04.2021r. 20:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Instalacje fotowoltaiczne są przedstawiane jako rozwiązanie wszelkich problemów energetycznych, dostarczając czystej energii, wprost ze słońca. Niestety w praktyce nie wszystko jest tak idealne. Fotowoltaika dostarcza energię sezonowo.
13.04.2021r. 17:20

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Zanim pożegnamy się z energetyką węglową, musimy zadbać o to, żeby brudziła jak najmniej.
12.04.2021r. 20:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
W Polsce trwa prawdziwy boom na instalacje fotowoltaiczne. Z energii odnawialnej korzystać mogą nie tylko gospodarstwa domowe, ale także przedsiębiorcy. To właśnie oni mają możliwość skorzystania ze specjalnych dotacji na zakup PV.
11.04.2021r. 12:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Czy czekają nas rewolucje związane ze zmianami w systemem opustów? Ewidentnie producenci fotowoltaiki oferują coraz lepsze warunki dotyczące bilansowania energii w sieci, niż te wskazane w ustawa o OZE. W jakim kierunku będzie rozwijał się polski rynek fotowoltaiczny? O to spytaliśmy ekspertów.
09.04.2021r. 17:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
W Malmö, w neutralnej klimatycznie dzielnicy Hyllie, domy wyposażono w inteligentne liczniki i magazyny energii, a mieszkańcy zarządzają jej zużyciem za pomocą aplikacji na smartfonach. W Polsce supernowoczesne rozwiązania wprowadza do zarządzanych przez siebie sieci ciepłowniczych przedsiębiorstwo Veolia.
09.04.2021r. 17:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Elektryfikacja, która jeszcze kilka lat temu była traktowana jako odległa przyszłość, staje się rzeczywistością. Oferta samochodów elektrycznych i hybrydowych stale się powiększa czego doskonałym przykładem jest koncern Stellantis. Jakie modele elektryczne ma w swojej gamie gigant, który powstał z połączenia grup PSA i Fiat Chrysler.
08.04.2021r. 16:30

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Niemiecka firma z dziedziny instalacji fotowoltaicznych bada efekty połączenia fotowoltaiki i upraw owoców. Może ona pomóc w staraniach o dobrą jakość.
07.04.2021r. 20:30

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Samochód elektryczny zamiast spalinowego? Polacy zmieniają zdanie w sprawie aut na prąd. I zaskakująco dużo chętnych do zakupu takich pojazdów wcale nie mieszka w domach jednorodzinnych...
07.04.2021r. 17:15

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Aż 67 proc. właścicieli domów jednorodzinnych planuje inwestycje w energię słoneczną w ciągu najbliższych trzech lat ze względu na przyszłe oszczędności finansowe - wynika z raportu Sunday Polska. Czy to zapowiedź rewolucji?

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE