ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
18.05.2021r. 17:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Całkowity koszt posiadania (TCO) aut elektrycznych zakupionych z dopłatą, wyrównuje się z kosztami aut spalinowych przed upływem roku od rozpoczęcia ich eksploatacji - wynika z badania "ELAB Miasto Czystego Transportu". Podano, że wyższe ceny elektryków, rekompensują niższe koszty ich eksploatacji.
18.05.2021r. 12:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Zajmująca się produkcją i dystrybucją olejów oraz smarów spółka LOTOS Oil uruchamia program "Razem w przyszłość 2.0". Inicjatywa ma ułatwić odbudowę firm po pandemii koronawirusa. Projekt zakłada szereg rozwiązań - przede wszystkim związanych z umowami dystrybutorskimi. Spółka LOTOS Oil wesprze też marketingowo swoich dystrybutorów poprzez promocje cenowe. To już druga edycja programu.
18.05.2021r. 07:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Popyt na lit rośnie - surowiec potrzebny jest m.in. do produkcji aut elektrycznych. Największy na świecie producent litu chce odzyskać więcej metalu ze starych samochodów. - donosi serwis Forsal cytując agencję Bloomberg
18.05.2021r. 07:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
W Krakowie powstało malowidło, które pochłania tyle zanieczyszczeń, ile las o powierzchni 80 m². Mural każdego dnia oczyści krakowskie powietrze ze spalin, które emituje 17 samochodów. Znajdą się na nim dwie, znane nie tylko mieszkańcom stolicy Małopolski, postaci - lajkonik i smok wawelski. Inicjatorem akcji jest marka Lajkonik. Malowidło, które od połowy maja podziwiać można przy Bulwarze Wołyńskim, stworzyła ekipa Murale Zooteka, oraz artyści Impas i Mehes.
18.05.2021r. 05:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
A.P. Moller - Maersk, ABS, MAN Energy Solutions, Mitsubishi Heavy Industries, NYK Line, Seaspan Corporation oraz Total łączą siły za pośrednictwem Centrum Żeglugi Zeroemisyjnej Mærsk Mc-Kinney Mollera, aby ocenić techniczny, finansowy i środowiskowy potencjał konwersji istniejących statków na paliwa i technologie o zerowej emisji dwutlenku węgla - informuje branżowy serwis Gospodarka Morska
18.05.2021r. 04:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Bezpieczniej, szybciej i bardziej komfortowo - tak od dziś będą mogli poruszać się kierowcy po prawie 10 km nowo wybudowanej jezdni drogi ekspresowej S1 na odcinku Pyrzowice - Podwarpie.
17.05.2021r. 21:10

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Urząd Regulacji Energetyki wyznaczył już w kilkunastu miastach operatorów ogólnodostępnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych. W tym gronie jest Gdynia. Gdańsk jest w grupie 15 kolejnych, które czekają na rozpatrzenie swojego wniosku przez URE.
17.05.2021r. 20:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Wraz z nową elektryczną Kia EV6 debiutuje zestaw zaawansowanych technologicznie systemów, dzięki którym komfort obsługi jest na niespotykanie dotąd wysokim poziomie. Intuicyjna obsługa i łatwo dostępna łączność ze światem zewnętrznym, systemy informacyjne i rzeczywistości rozszerzonej uzupełniają wyjątkowe wrażenia z jazdy i minimalizują rozproszenie uwagi.
17.05.2021r. 17:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Triggo nowe elektryczne auto z AMZ Kutno. Czy ma szansę podbić rynki Azji i Europy? W firmie AMZ rozpoczęła się produkcja pilotażowej serii elektrycznych samochodów Triggo. Polski elektryczny samochód Triggo. Kilkadziesiąt sztuk takich pojazdów opuści fabrykę na przełomie 2021-2022 roku. Obecnie trwają rozmowy dotyczące produkcji pojazdu na masową skalę.
17.05.2021r. 17:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Elektryczna rodzina Mercedes-EQ rośnie w siłę. Całkiem niedawno do salonów niemieckiej marki wjechał najmniejszy z oferowanych przez Mercedesa "elektryków" - model EQA. Mieliśmy okazję sprawdzić, jak sprawuje się na drodze.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE