ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGANAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE


Przewiert HDD pod Odrą dla gazociągu DN 1000
12.12.2018r. 11:29

Elementem budowanego przez Gaz-System gazociągu DN 1000 Zdzieszowice – Wrocław jest wykonanie horyzontalnego przewiertu sterowanego (HDD) pod Odrą. Największy tego typu przewiert w Polsce wykonywany jest przez firmę ZRB Janicki. Galeria zawiera zdjęcia i grafiki udostępnione przez Gaz-System i firmę ZRB Janicki oraz zdjęcia wykonane 6 grudnia 2018 r. podczas zorganizowanej przez Gaz-System wizyty studyjnej na przewiercie w miejscowości Ratowice.
« poprzednie 1/35 następne »
Przewiert HDD pod Odrą dla gazociągu DN 1000 - (750x602)

Przewiert wykonywany jest na Odcinku I gazociągu: Brzeg – Ziębice – Kiełczów. Odcinek ten ma długość 49 km. Średnica nominalna gazociągu to 1000 mm, a ciśnienie robocze 8,4 MPa. Za budowę gazociągu odpowiada Oddział Gaz-Systemu we Wrocławiu, jego generalnym wykonawcą jest firma Stalprofil SA, a projektantem realizującym jednocześnie nadzór autorski - PGNiG Gazoprojekt SA. Wartość inwestycji (Odcinka I) to 297 mln zł.
Powiadom znajomego Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Przyjaciel 17.12.2018r. 07:50
Doskonała o tego trudnego zadania - SUPER...
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE