ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Tauron ponownie wśród najbardziej transparentnych spółek
25.04.2018r. 22:27

Tauron Polska Energia po raz drugi z rzędu znalazł się w gronie laureatów rankingu "Transparentna Spółka Roku" za przejrzystość prowadzenia biznesu oraz jakość i rzetelność komunikacji z rynkiem.

W organizowanym przez Gazetę Giełdy i Inwestorów "Parkiet" oraz Instytut Rachunkowości i Podatków rankingu oceniano trzy obszary: sprawozdawczość finansową i raportowanie, relacje inwestorskie i zasady ładu korporacyjnego. Ranking powstał w oparciu o wyniki badania ankietowego spółek notowanych na warszawskiej GPW. Laureatów ogłoszono 25 kwietnia 2018 roku.

Tauron jest liderem komunikacji z rynkiem kapitałowym, działania spółki w tym obszarze były wielokrotnie doceniane: w trzech edycjach badania przeprowadzonego przez Izbę Domów Maklerskich oraz Gazetę Giełdy i Inwestorów "Parkiet" relacje inwestorskie Taurona zostały uznane za najlepsze wśród spółek z indeksu WIG30. W ubiegłorocznej edycji konkursu "The Best Annual Report" organizowanego przez Instytut Rachunkowości i Podatków Tauron został zaliczony do elitarnego grona "Best of the Best" skupiającego spółki stosujące najwyższe standardy raportowania.
Warto również przypomnieć, że w ubiegłym roku Tauron otrzymał tytuł "Herosa Rynku Kapitałowego 2017" w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Spółka została doceniona za wysokie standardy w obszarze relacji inwestorskich oraz stosowanie najlepszych praktyk w zakresie komunikacji z inwestorami indywidualnymi.

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: xx 26.04.2018r. 07:07
W nagrode na gpw zanotowal najgorszy dzien w historii.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE