ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zmiany w składzie zarządu Energi
13.12.2019r. 21:25

Rada nadzorcza Energi 13 grudnia 2019 roku podjęła uchwałę o powołaniu z dniem 17 grudnia 2019 dwóch nowych członków zarządu VI kadencji - podała spółka w komunikacie.

RN Energi powoła do zarządu spółki Jacka Golińskiego, powierzając mu pełnienie funkcji prezesa zarządu oraz Adriannę Sikorską, powierzając jej pełnienie funkcji wiceprezesa zarządu.

Po tych zmianach zarządu spółki pracuje w składzie: Jacek Goliński - prezes zarządu, Jacek Kościelniak - wiceprezes ds. finansowych, Grzegorz Ksepko - wiceprezes ds. korporacyjnych, Adrianna Sikorska - wiceprezes ds. komunikacji, Dominik Wadecki - wiceprezes ds. operacyjnych.

Jacek Goliński jest absolwentem Wydziału Marketingu i Zarządzania Politechniki Koszalińskiej, studiów Podyplomowych z zakresu Ekonomiki Rolnictwa i Agroenergetyki oraz studiów Podyplomowych Executive Master of Business Administration na Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu.
Od października prezes spółki Orlen Paliwa, a wcześniej był prezesem Inowrocławskich Kopalni Soli "Solino". Od maja 2017 był dyrektorem generalny oddziału Gdańsk w Energa Operator. Wcześniej, od stycznia 2014 roku prowadził własną działalność gospodarczą z zakresu doradztwa energetycznego, a w okresie 01.04 - 31.05.2014 r. był regionalnym kierownikiem sprzedaży w PKP Energetyka. W latach 2007-2013 związany z Energą - Obrót, w której pełnił funkcje pełnomocnika zarządu i nadzorował realizację planów handlowych, budowanie portfela zakupowego oraz bezpośrednią opiekę nad klientami strategicznymi. W latach 2004 - 2007 koordynował zadania w obszarze handlowym, m.in. w Carlsberg Polska, Wella Polska i ZT Kruszwica.

Kilka dni temu PKN Orlen ogłosił wezwanie do sprzedaży 100 proc. akcji Energi, oferując za jedną akcję 7 zł. Celem wezwania jest chęć stworzenia przez płocką spółkę multi-energetycznego koncernu.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE