ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Usunięto awarię ciepłowniczą w Chorzowie
23.02.2020r. 13:44

Usunięto awarię ciepłowniczą, którą od soboty odczuło ok. 5 tys. mieszkańców Chorzowa - poinformowały służby kryzysowe wojewody śląskiego. Dostawy ciepła do mieszkań mają zostać przywrócone jeszcze w niedzielę po południu.

"Awaria została usunięta, trwa napełnianie sieci wodą. Ciepło do mieszkańców powinno wrócić ok. godz. 15" - powiedział PAP dyżurny Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Katowicach (WCZK).

Jak informowało w niedzielę rano WCZK, do awarii ciepłowniczej w Chorzowie doszło w sobotę rano - rozszczelnił się rurociąg przy ul. Wrocławskiej. Po usunięciu tamtej usterki, podczas napełniania ciepłociągu, wykryto kolejną nieszczelność. Dostaw ciepła zostało pozbawionych 4950 osób z kilkunastu ulic na tym samym osiedlu.
Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE