ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

CAPEX Lotosu w 2020 roku w przedziale 800-900 mln zł
30.10.2020r. 10:38

Wydatki inwestycyjne Grupy Lotos w całym 2020 roku wyniosą w przedziale 800-900 mln zł - poinformował dyrektor biura relacji inwestorskich Lotosu Wojciech Zengteler. Zaznaczył, że za wcześnie jest mówić o planach na 2021 rok.

"Szacowaliśmy w poprzednim kwartale, że nasze wydatki inwestycyjne w 2020 roku wyniosą 1 mld zł z możliwością obniżenia tej wielkości o 15 proc. Teraz możemy powiedzieć, że sięgną one między 800 a 900 mln zł" - powiedział Zengteler podczas piątkowej telekonferencji dla analityków.

"O planach inwestycyjnych na przyszły rok jest jeszcze za wcześnie mówić. CAPEX na 2021 rok przedstawimy przy okazji publikacji wyników za czwarty kwartał" - dodał.
Po trzech kwartałach 2020 roku wydatki inwestycyjne Grupy Lotos wyniosły 612 mln zł, w tym 310 mln zł w segmencie poszukiwań i wydobycia, 73 mln zł w segmencie detalicznym oraz 229 mln zł w segmencie produkcji i handlu (bez detalu).

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE